Визначився суперник збірної України U-20 в півфіналі ЧС-2019

Італія переграла Малі з рахунком 4:2 в чвертьфінальному матчі

Визначився суперник збірної України U-20 в півфіналі ЧС-2019
© Кадр з трансляції
У Польщі тривають матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу 2019 серед команд U-20. Італія обіграла Малі з рахунком 4:2 в чвертьфінальному матчі і стала суперником збірної України в півфіналі. Українці кількома годинами раніше переграли Колумбію (1:0).
 
Чемпіонат світу U-20
 
1/4 фіналу, 7 червня
 
Колумбія – Україна – 0:1
 
Гол: Сікан, 11
 
Італія – Малі – 4:2
 
Голи: Коне, 12 (автогол), Пінамонті, 60, 83 (пен.), Фраттезі, 84 – Койта, 38, Камара, 79.
 
1/4 фіналу, 8 червня
 
США – Еквадор
Південна Корея – Сенегал
 
1/2 фіналу, 11 червня
 
Україна – Італія
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    FanatUA
      FanatUA, 08.06.2019 03:19
    +1
    Без Попова будет очень сложно..
    Верим 👊
    Алексей Романцев
      Алексей Романцев, 08.06.2019 00:45
    +4
    Я напомню ребятам ниже, что Мали прошли Аргентину. А их молодёжка сильнее чем у Италии. Так что такой нервный матч, скорее показатель силы Мали. В любом случаи, пройти итальянцев и выиграть ЧМ нам по силам
    pahentrahen
      pahentrahen, 08.06.2019 00:41
    +2
    Україна чемпіон!
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 07.06.2019 21:36
    +9
    Эту Италию, можно и нужно обыгрывать...Она со скромным Мали, показала довольно невыразительный футбол. Ничего в ней сверхъестественного нет. Удачи Украине!
    Golhrenshtanga
      Golhrenshtanga, 07.06.2019 21:28
    +17
    Италия сыграет с будущим чемпионом,удачи Украина!!!
    pol55
      pol55, 07.06.2019 21:28
    +1
    Кто Италия и кто Мали,судья ни 2-й,ни 3-й гол не смотрел,хватило подсказок,повторов то же норм-х не показали,2-й гол скорее было в не игры(он в ЛН Англии нашли 5см офса)3-й гол-
    итальянец всем подморгнул,показывая как всех нае..л.,далее естесвенно Мали потухло
    Боюсь что Украина в игре с Италией будет в *шкуре Мали*.
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 07.06.2019 21:28
    +17
    Италия сыграет с будущим чемпионом,удачи Украина!!!
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 07.06.2019 21:36
    +9
    Эту Италию, можно и нужно обыгрывать...Она со скромным Мали, показала довольно невыразительный футбол. Ничего в ней сверхъестественного нет. Удачи Украине!
    Алексей Романцев
      Алексей Романцев, 08.06.2019 00:45
    +4
    Я напомню ребятам ниже, что Мали прошли Аргентину. А их молодёжка сильнее чем у Италии. Так что такой нервный матч, скорее показатель силы Мали. В любом случаи, пройти итальянцев и выиграть ЧМ нам по силам
    pahentrahen
      pahentrahen, 08.06.2019 00:41
    +2
    Україна чемпіон!
    FanatUA
      FanatUA, 08.06.2019 03:19
    +1
    Без Попова будет очень сложно..
    Верим 👊
    pol55
      pol55, 07.06.2019 21:28
    +1
    Кто Италия и кто Мали,судья ни 2-й,ни 3-й гол не смотрел,хватило подсказок,повторов то же норм-х не показали,2-й гол скорее было в не игры(он в ЛН Англии нашли 5см офса)3-й гол-
    итальянец всем подморгнул,показывая как всех нае..л.,далее естесвенно Мали потухло
    Боюсь что Украина в игре с Италией будет в *шкуре Мали*.