Ешлі Барті - Маркета Вондроушова. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію фіналу Ролан Гаррос

Ешлі Барті - Маркета Вондроушова. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© Roland-Garros. Ешлі Барті
У суботу, восьмого червня, на Ролан Гаррос відбудеться жіночий фінал.
 
Поєдинок Ешлі Барті - Маркета Вондроушова почнеться о 17:30 за Києвом.
 
Для перегляду з мобільного пристрою використовуйте посилання.
 
 
Плеєр з відеотрансляцією буде додано ближче до початку матчу.
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 08.06.2019 18:45
    +1
    Да уж, обе лупят по аутам, но у Барти укороченный хороший. Финал, который длился чуть больше часа. Барти выиграла турнир сыграв только с 1 игроком из топ-20, с Кис...Что тут добавить.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 08.06.2019 18:37
    +3
    Какой турнир - такой и финал. Треть трибун пустая. Надеюсь, на Уимблдон настроятся лидеры.
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 08.06.2019 17:56
    0
    Ай,мАлАдца ушастеньий Тимошка! Отодрал цыганина! Завтра смотрим сражение ,,короля грунта,,и принца,претендующего на трон!Только бы ветер стих и не было дождя!
    vizuals
      vizuals, 08.06.2019 17:41
    +1
    Я сплю, или Вондрушева играет в финале ТБШ???
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 08.06.2019 18:37
    +3
    Какой турнир - такой и финал. Треть трибун пустая. Надеюсь, на Уимблдон настроятся лидеры.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 08.06.2019 18:45
    +1
    Да уж, обе лупят по аутам, но у Барти укороченный хороший. Финал, который длился чуть больше часа. Барти выиграла турнир сыграв только с 1 игроком из топ-20, с Кис...Что тут добавить.
    vizuals
      vizuals, 08.06.2019 17:41
    +1
    Я сплю, или Вондрушева играет в финале ТБШ???
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 08.06.2019 17:56
    0
    Ай,мАлАдца ушастеньий Тимошка! Отодрал цыганина! Завтра смотрим сражение ,,короля грунта,,и принца,претендующего на трон!Только бы ветер стих и не было дождя!