Володимир ПЕТКОВИЧ: «Роналду вирішив результат цього матчу»

Наставник швейцарців каже, що його команді протистояв сильний суперник

© УЄФА. Володимир Петкович
Головний тренер збірної Швейцарії Володимир Петкович поділився враженнями від матчу з командою Португалії (1:3) в півфіналі Ліги націй:

«Мої вітання збірній Португалії. Вони були рішучішими і взяли кінцівку. Це вирішило результат матчу. Чотири удари – три голи. Нам протистояв дуже сильний суперник, але ми показали, що можемо чинити опір топовим командам.

Сьогодні останні 10 хвилин були схожі на ті 10 хвилин, які ми провели в кінці матчу з данцями. Ми намагалися забити, у нас був шанс, але ми ним не скористалися. Ми залишилися в меншості в обороні і пропустили. Лідер португальців Кріштіану Роналду вирішив результат цього матчу.

Тактика залежить від суперника і від того, як складається матч. Багато що залежить і від того, хто з гравців у тебе є на поле. Система не так важлива, переконання і характер куди важливіше. Я дуже радий, як моя команда зіграла сьогодні. Ми з нетерпінням чекаємо наступного матчу».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!