Слоан Стівенс - Йоханна Конта. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію матчу 1/4 фіналу Ролан Гаррос

Слоан Стівенс - Йоханна Конта. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© Roland-Garros. Слоан Стівенс
У вівторок, четвертого червня, на Ролан Гаррос пройдуть перші матчі 1/4 фіналу у жінок.
 
Поєдинок Слоан Стівенс - Йоханна Конта почнеться о 15:00 за Києвом.
 
Для перегляду з мобільного пристрою використовуйте посилання
 
Переможниця матчу в півфіналі зустрінеться проти Маркети Вондроушовой або Петри Мартич.
 
Плеєр з відеотрансляцією буде додано ближче до початку матчу.
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 04.06.2019 17:01
    0
    vit-2, 04.06.2019 16:53
    Могли б написати новину типу "Сьогодні Марта Костюк стартує на турнірі ITF-60..."
    Цікаво, а відео-трансляція з турніру є? Якщо так, то я б вечерком переглянув у запису, бо останнім часом відчуваю брак матчів за участю наших дівчат.
    Трансляціі є, але вибірково... Марта, на жаль не потрапила
    vit-2
      vit-2, 04.06.2019 16:53
    +1
    Володимир Кузьмін, 04.06.2019 16:40
    Вони ще не встигли... Це подія 10-хвилинноі давнини ))
    Вітання Мартусі!
    Могли б написати новину типу "Сьогодні Марта Костюк стартує на турнірі ITF-60..."
    Цікаво, а відео-трансляція з турніру є? Якщо так, то я б вечерком переглянув у запису, бо останнім часом відчуваю брак матчів за участю наших дівчат.
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 04.06.2019 16:40
    0
    vit-2, 04.06.2019 16:34
    Може не по темі, але чому адміни сайту не слідкують за укр. тенісом
    Мартусі вітання з впевненою перемогою над іспанкою Парріас-Діас в 1/16 на турнірі в Польщі 6-2, 6-0.
    Вони ще не встигли... Це подія 10-хвилинноі давнини ))
    Вітання Мартусі!
    vit-2
      vit-2, 04.06.2019 16:34
    0
    Може не по темі, але чому адміни сайту не слідкують за укр. тенісом
    Мартусі вітання з впевненою перемогою над іспанкою Парріас-Діас в 1/16 на турнірі в Польщі 6-2, 6-0.
    vit-2
      vit-2, 04.06.2019 16:53
    +1
    Володимир Кузьмін, 04.06.2019 16:40
    Вони ще не встигли... Це подія 10-хвилинноі давнини ))
    Вітання Мартусі!
    Могли б написати новину типу "Сьогодні Марта Костюк стартує на турнірі ITF-60..."
    Цікаво, а відео-трансляція з турніру є? Якщо так, то я б вечерком переглянув у запису, бо останнім часом відчуваю брак матчів за участю наших дівчат.
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 04.06.2019 17:01
    0
    vit-2, 04.06.2019 16:53
    Могли б написати новину типу "Сьогодні Марта Костюк стартує на турнірі ITF-60..."
    Цікаво, а відео-трансляція з турніру є? Якщо так, то я б вечерком переглянув у запису, бо останнім часом відчуваю брак матчів за участю наших дівчат.
    Трансляціі є, але вибірково... Марта, на жаль не потрапила
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 04.06.2019 16:40
    0
    vit-2, 04.06.2019 16:34
    Може не по темі, але чому адміни сайту не слідкують за укр. тенісом
    Мартусі вітання з впевненою перемогою над іспанкою Парріас-Діас в 1/16 на турнірі в Польщі 6-2, 6-0.
    Вони ще не встигли... Це подія 10-хвилинноі давнини ))
    Вітання Мартусі!
    vit-2
      vit-2, 04.06.2019 16:34
    0
    Може не по темі, але чому адміни сайту не слідкують за укр. тенісом
    Мартусі вітання з впевненою перемогою над іспанкою Парріас-Діас в 1/16 на турнірі в Польщі 6-2, 6-0.