Македонський Вардар виграв гандбольну Лігу чемпіонів

У фіналі македонським клубом був переграний угорський «Веспрем»

3682
0
EHF Twitter
У німецькому Кельні відбулися заключні матчі гандбольної Ліги чемпіонів сезону 2018/2019.

Спочатку на ігровий майданчик «Ланксесс-Арени» вийшли іспанська «Барселона» і польський «Віве Кельце». Невдахи вчорашніх півфіналів в очному протистоянні визначали володаря третього місця в поточному розіграші турніру. У поєдинку було закинуто цілих 75 голів, що є новим рекордом результативності Фіналів чотирьох за всю історію їх проведення. У такій атакуючій грі краще себе проявили гандболісти «Барселони». Після невеликого рівного відрізка на старті поєдинку, каталонці почали нарощувати свою перевагу, і до завершення першого тайму вона становила вже чотири м'ячі – 20:16. У другому таймі ситуація не змінилася. Полякам не вдавалася підібратися до «Барселони» ближче, ніж на три м'ячі, а підсумкова сирена зафіксувала перемогу іспанського клубу з рахунком – 40:35. Найрезультативнішим у складі каталонців став французький правий напівсередній Діка Мем, який вісім разів вразив ворота суперника.

Після матчу за 3-е місце настав час фіналу, в якому зійшлися македонський «Вардар» і угорський «Веспрем». Матч видався не таким результативним як попередній, але пройшов за схожим сценарієм. Після рівної боротьби на старті, македонський клуб почав потихеньку збільшувати різницю в рахунку на свою користь і до кінця першого тайму вона становила вже п'ять м'ячів – 16:11. У другому таймі «Веспрем» кинув всі сили, щоб наздогнати суперника. Угорці кілька разів підбиралися до «Вардару» на відстань одного м'яча, але на більше їх не вистачило. Фінальна сирена зафіксувала перемогу балканського клубу з рахунком – 27:24. Найрезультативнішим у складі «Вардару» став бразильський лінійний Рожеріо Феррейра Мораес, закинувший шість м´ячів у ворота «Веспрема». «Вардар» повторив свій успіх сезону 2016/2017 і став дворазовим переможцем Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів з гандболу

Матч за 3-е місце

«Барселона» (Іспанія) – «Віве Кельце» (Польща) – 40:35 (20:16)

Фінал

«Вардар» (Македонія) – «Веспрем» (Угорщина) – 27:24 (16:11)

Нагадаємо, що в півфінальному матчі македонці обіграли фаворита змагань, іспанську «Барселону» – 29:27.