Ліга чемпіонів. Веспрем та Вардар виграють півфінали

4260
2
facebook.com/FCBHandbol

У німецькому Кельні стартував Фінал чотирьох гандбольної Ліги чемпіонів сезону 2018/2019.

У першому півфіналі зійшлися між собою добре знайомий українським любителям гандболу польський чемпіон «Віве Кельце» і угорський «Веспрем». Завдяки стартовому ривку – 4:0, «Веспрем» з початку поєдинку захопив ініціативу. Втім, у другій половині першого тайму поляки за допомогою п'яти закинутих м'ячів поспіль, зуміли наздогнати свого супротивника і піти на перерву за рівного рахунку – 13:13. Після рівного початку другої половини гри, угорці знову відірвалися в рахунку на чотири м'ячі і до кінця гри не втратили свою перевагу. Фінальна сирена зафіксувала перемогу «Веспрема» з рахунком – 33:30. Величезний внесок у перемогу «Веспрема» вніс сербський розігруючий Петар Ненадіч, який дванадцять разів вразив ворота суперника.

У другому півфіналі зустрічалися іспанська «Барселона», яку багато фахівців називали головним претендентом на перемогу у Фіналі чотирьох і македонський «Вардар». Після стартового притирання до суперника, іспанці стали заволодівати перевагою і провели просто зразкову другу половину першого тайму, за підсумками якого табло зафіксувало цілих сім м'ячів переваги іспанського чемпіона – 16:9. У цей момент багато хто подумав, що доля матчу вирішена, але в другому таймі «Вардар» спочатку зупинив зростання переваги каталонців, а потім почав методично її скорочувати. У підсумку, за дві хвилини до кінця другого тайму «Вардар» вийшов вперед і свого вже не відпустив. Найбільш результативним гравцем матчу став латиський правий напівсередній «Вардару» Дайніс Кріштопанс, який закинув десять м'ячів у поєдинку.

Таким чином, в неділю, 2 червня, в очному поєдинку «Веспрем» і «Вардар» визначать переможця Ліги чемпіонів.