1

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Ми були ефективніші за Олександрію в атаці»

Головний тренер «Динамо» - про перемогу в заключному турі УПЛ

ФК Олександрія. Олександр Хацкевич
Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич прокоментував перемогу над «Олександрією» (2:0) в рамках 32-го туру УПЛ.

«Хочу привітати «Олександрію» і свого колегу Вову Шарана з таким досягненням. Третє місце, потрапляння в Лігу Європи. Молодці! Протягом всього сезону команда була у верхній частині турнірної таблиці і впевнено довела це до кінця. Хочеться побажати, щоб олександрійці гідно представили Україну в єврокубку. Там зовсім інший рівень, треба до нього підготуватися і зробити правильні придбання. Час є. Успіху і в наступному сезоні, і в Європі.

А що стосується сьогоднішньої гри, хороша гра. Початок взагалі був без центру поля. М'яч там не затримувався. Атака на одні ворота, атака на другі. Десь гострішою до перерви була «Олександрія», але ми свій момент використали. Ще був момент у Назарія Русина, він взяв на себе, а нам здалося, що там треба було віддати на Бесєдіна, який був в кращій позиції. Але футболіст прийняв таке рішення, і це рішення я поважаю.

Що стосується другого тайму, ми досить ефективно його провели. Особливо на швидкому переході з оборони в атаку. І контроль м'яча з'явився в центральній зоні. Так, були помилки в обороні, але без них жодна команда не обходиться. І «Олександрія» намагалася, і ми намагалися, але ми були ефективніші в атаці», - сказав Хацкевич.