ГОРЯЇНОВ: «Металіст перший сезон у Першій лізі, а нас вже поважають»

Команда не виконала завдання виходу в УПЛ

ГОРЯЇНОВ: «Металіст перший сезон у Першій лізі, а нас вже поважають»
© metalist1925.com

«Металіст-1925» в останньому турі Першої ліги поступився «Авангарду» і втратив шанси зайняти 2-3 місця, щоб грати перехідні матчі за право вийти в УПЛ.

Сезон оцінив наставник харківської команди Олександр Горяїнов.

- Важко коментувати одразу після матчу... Я хлопцям подякував. Я радий, що суперники почали нас поважати. Ми в Першій лізі дебютний сезон, з нами рахуються, суперникам гроші возять. Ця гра та й матчі проти "Гірнику-Спорт", "Прикарпаття" та "Інгульця"... Люди так раділи, коли відібрали у нас очки. Коли я був гравцем, ми так не раділи, коли до Ліги Європи потрапляли. Команди так радіють, це означає, що ми чогось досягли та правильно робили. Я хлопцям подякував. Вважаю, що команда за цей сезон виросла, стала більш досвідченою. Це футбол, треба рухатися вперед. Життя триває...

- Як оціните сезон та чого не вистачило команді у вирішальних матчах? В яких аспектах потрібно додавати?
- Додавати потрібно в багатьох речах. Насамперед - у психології, адже у нас команда не зіркова. Нам не вистачило досвіду на такому рівні та потрібного для виконання завдань. Найголовніше, що ми змусили з нами рахуватися.

- Завдання на наступний сезон - це, напевно, вихід до Прем'єр-Ліги?
- Я цього не знаю. Це питання до керівництва. Дасть Бог - так.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Металіст 1925

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Жен Былый
      Жен Былый, 02.06.2019 18:33
    0
    Хіба команда створена для того, щоби її хтось поважав, непричетний до клубу? СК Дніпро-1 також перший сезон у Першій лізі..., була, а вже тепер у вищій лізі і радіють зовсім не від того, що їх поважає якийсь Інгулець чи Агробізнес
    sanitarium
      sanitarium, 26.05.2019 15:28
    0
    Это недоразумение "Металлист-1925" надо расформировывать. Эта псевдокоманда будет разве что использоваться для договорняков. Так и будут болтаться в первой лиге, "уважаемые ". К настоящему Металлисту "это" имеет такое же отношение как морская свинка к морю и свиньям.
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 26.05.2019 10:36
    +2
    Глупое заявление.
    Арсентий Козютин
      Арсентий Козютин, 26.05.2019 08:23
    +2
    Будь мужиком, уйди в отставку!!!
    pomor
      pomor, 26.05.2019 06:31
    +6
    Был на последних двух домашних играх Металлиста 1925 - жалкое зрелище. Я болельщик с более чем 40 -им стажем и могу сказать: "Саша иди тренируй вратарей"
    doktor09
      doktor09, 26.05.2019 06:16
    +2
    С таким составом и финансированием-тока 1-ая лига за счастье. Ну, а если нет цели-чё дёргаться?
    КуцТВ
    online
      КуцТВ, 26.05.2019 04:29
    +3
    Libero GO, 26.05.2019 00:03
    Нас поважають... у першій лізі... Це після того, як ми бачили перемоги в Лізі Европи та бронзу і срібло УПЛ. Шикарно! Ну, а у другій лізі ви фараони, що тепер? Може з аматорами порівнюватимемо? Навіщо тоді взагалі грати, не маючи перемоги за мету? Шурко або щось приховує, або щось не розуміє...
    Та это совсем другой Металлист. В прошлом Метале 90% успехов это заслуга Ярославского. А тут хрен поймешь кто финансирует и какие цели. И выезжает пока что за счёт заслуг прошлого Металлиста и из-за того что харьковчане соскучились за родной командой.
    Алексей Романцев
      Алексей Романцев, 26.05.2019 00:48
    +3
    Если брать в расчёт состав, то Металлист 7 команда первой лиги по мнению трансфермаркете, так что ещё норма выступили получается
    1. Днепр
    2. Колос
    3 Волынь
    Собственно так и вышло
    Rumata Kastorsky
      Rumata Kastorsky, 26.05.2019 00:21
    0
    ага, Горяинов сравнил бюджетьі металла с бюджетами Прикарпатья и Горняка...
    Libero GO
      Libero GO, 26.05.2019 00:03
    +9
    Нас поважають... у першій лізі... Це після того, як ми бачили перемоги в Лізі Европи та бронзу і срібло УПЛ. Шикарно! Ну, а у другій лізі ви фараони, що тепер? Може з аматорами порівнюватимемо? Навіщо тоді взагалі грати, не маючи перемоги за мету? Шурко або щось приховує, або щось не розуміє...
    cucumber
      cucumber, 25.05.2019 23:30
    +4
    даааа.. кошмар просто. прямым текстом говорит ,что задачу выхода в ПЛУ не известно поставят в следующем сезоне или нет. Что тогда говорить про нынешний сезон?
    Руслан Шевченко
      Руслан Шевченко, 25.05.2019 23:15
    +6
    Жаль, все понимают что в этом "базаре" можно зависнуть на долго.
    Євген Давиденко
      Євген Давиденко, 25.05.2019 23:13
    +1
    ГОРЯИНОВ,подивись результати Руха..А це взагалі хто? Тренер? Божечки..Він же наче воротарем був...Да уж..
    DSH88
    online
      DSH88, 25.05.2019 23:04
    +5
    Саша иди ты к сторожу ....
    GR-65
      GR-65, 25.05.2019 22:40
    +7
    Короче: Все хорошо прекрасная маркиза.
    Libero GO
      Libero GO, 26.05.2019 00:03
    +9
    Нас поважають... у першій лізі... Це після того, як ми бачили перемоги в Лізі Европи та бронзу і срібло УПЛ. Шикарно! Ну, а у другій лізі ви фараони, що тепер? Може з аматорами порівнюватимемо? Навіщо тоді взагалі грати, не маючи перемоги за мету? Шурко або щось приховує, або щось не розуміє...
    GR-65
      GR-65, 25.05.2019 22:40
    +7
    Короче: Все хорошо прекрасная маркиза.
    pomor
      pomor, 26.05.2019 06:31
    +6
    Был на последних двух домашних играх Металлиста 1925 - жалкое зрелище. Я болельщик с более чем 40 -им стажем и могу сказать: "Саша иди тренируй вратарей"
    Руслан Шевченко
      Руслан Шевченко, 25.05.2019 23:15
    +6
    Жаль, все понимают что в этом "базаре" можно зависнуть на долго.
    DSH88
    online
      DSH88, 25.05.2019 23:04
    +5
    Саша иди ты к сторожу ....
    cucumber
      cucumber, 25.05.2019 23:30
    +4
    даааа.. кошмар просто. прямым текстом говорит ,что задачу выхода в ПЛУ не известно поставят в следующем сезоне или нет. Что тогда говорить про нынешний сезон?
    КуцТВ
    online
      КуцТВ, 26.05.2019 04:29
    +3
    Libero GO, 26.05.2019 00:03
    Нас поважають... у першій лізі... Це після того, як ми бачили перемоги в Лізі Европи та бронзу і срібло УПЛ. Шикарно! Ну, а у другій лізі ви фараони, що тепер? Може з аматорами порівнюватимемо? Навіщо тоді взагалі грати, не маючи перемоги за мету? Шурко або щось приховує, або щось не розуміє...
    Та это совсем другой Металлист. В прошлом Метале 90% успехов это заслуга Ярославского. А тут хрен поймешь кто финансирует и какие цели. И выезжает пока что за счёт заслуг прошлого Металлиста и из-за того что харьковчане соскучились за родной командой.
    Алексей Романцев
      Алексей Романцев, 26.05.2019 00:48
    +3
    Если брать в расчёт состав, то Металлист 7 команда первой лиги по мнению трансфермаркете, так что ещё норма выступили получается
    1. Днепр
    2. Колос
    3 Волынь
    Собственно так и вышло
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 26.05.2019 10:36
    +2
    Глупое заявление.
    Арсентий Козютин
      Арсентий Козютин, 26.05.2019 08:23
    +2
    Будь мужиком, уйди в отставку!!!
    doktor09
      doktor09, 26.05.2019 06:16
    +2
    С таким составом и финансированием-тока 1-ая лига за счастье. Ну, а если нет цели-чё дёргаться?
    Євген Давиденко
      Євген Давиденко, 25.05.2019 23:13
    +1
    ГОРЯИНОВ,подивись результати Руха..А це взагалі хто? Тренер? Божечки..Він же наче воротарем був...Да уж..
    Жен Былый
      Жен Былый, 02.06.2019 18:33
    0
    Хіба команда створена для того, щоби її хтось поважав, непричетний до клубу? СК Дніпро-1 також перший сезон у Першій лізі..., була, а вже тепер у вищій лізі і радіють зовсім не від того, що їх поважає якийсь Інгулець чи Агробізнес
    sanitarium
    online
      sanitarium, 26.05.2019 15:28
    0
    Это недоразумение "Металлист-1925" надо расформировывать. Эта псевдокоманда будет разве что использоваться для договорняков. Так и будут болтаться в первой лиге, "уважаемые ". К настоящему Металлисту "это" имеет такое же отношение как морская свинка к морю и свиньям.
    Rumata Kastorsky
      Rumata Kastorsky, 26.05.2019 00:21
    0
    ага, Горяинов сравнил бюджетьі металла с бюджетами Прикарпатья и Горняка...