25.05.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Фабрі ГОНСАЛЕС: «Немає сил, щоб продовжувати працювати в Карпатах»

Наставник «Карпат» після поєдинку із «Олімпіком» (3:3) натякнув про відставку

Фабрі ГОНСАЛЕС: «Немає сил, щоб продовжувати працювати в Карпатах»
© ФК Карпати. Фабрі Гонсалес

Після матчу із «Олімпіком», в якому львів’яни втратили перемогу в кінцівці матчу, ведучи в рахунку 3:1, іспанський наставник не приховував розчарування. Скоріше за все, це був його останній матч на посаді головного тренера клубу.

«Я не знаю, що й казати. Як тренеру і, як професіоналу, мені надзвичайно сумно. Є такі речі, які я не до кінця розумію. «Карпати» зробили достатньо, щоб здобути перемогу в цій грі. Залишається декілька хвилин до кінця матчу, команда виграє 3:1 і тут два м’ячі прокотилися по центру поля і стали голами. Я вже не знаю, що й казати. Я приїхав сюди, щоб працювати і захищати цю команду з відкритим серцем. Були такі ситуації, коли я давав клубу прийняти рішення щодо моєї посади. І щоразу мене запитували, чи я можу продовжувати далі. Я сказав, що у мене ще є сили. Але я втомився, що ми кожного тижня працюємо, але ця робота з якихось причин не дає результату. Завжди відбувається щось таке, що я зрозуміти не можу. Сьогоднішня гра була божевільна. Зараз я можу офіційно сказати, що сил у мене більше немає, щоб продовжувати працювати в цій команді. Я більше не можу нічого зробити».

«Я бажаю найкращого цій команді, але сил продовжувати у мене немає. Я також маю піклуватися про своє здоров’я. Дійде до того, що одного дня я просто помру на цьому полі. Сьогодні у мене разів чотири крутилася голова, від того, що відбувалось. Я надзвичайно розчарувався», - сказав Гонсалес.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Карпати

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 26.05.2019 09:08
    -5
    І ці бездарні барани ще обзивають гравців ПФК Львова пляжниками з Сан Пауло ?!
    Алексей Романцев
      Алексей Романцев, 26.05.2019 01:01
    +10
    Ору)) этот человек сменил 34 клуба за свою тренерскую карьеру. И каждый раз небось одно и тоже лапочет)
    Ruslan
      Ruslan, 26.05.2019 00:51
    +7
    Ну і хрєн з ним! Воно далеке від футболу.... Ні тверезої оцінки гри, аматорський аналіз після матчів. Де вони його нарили? Він в Іспанії фішки по полю розтавляв? Взяти наприклад попередню гру: на всю Україну звинуватив пацана який землю дер, сфоливши в центрі поля. Призначили штрафний, забили гол - виявляється УВАГА винуватий саме той хто сфолив хєр зна де а не ті хто дали пробити після навісу. Він навіть не розуміє що своїми непрофесійними виригуваннями свого дрібного мозку він вбиває команду, заганяючи в штопор пацанів. Зараз в кожного з них мандраж, скоріш за все нема бажання навіть виходити тому що кожен з них може бути в любий момент крайній, ще й такий час коли всі на них давлять. Раніше вони хоч знали куда бігти, була елементарна взаємодія між ланками а зараз подивіться на гру, шарпанина між ігрою та провалами. Нехай їде додому, це не його. Тим більше голова крутиться...
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 25.05.2019 23:20
    +2
    Мужик! Учись физрук!
    Руслан Шевченко
      Руслан Шевченко, 25.05.2019 23:13
    -3
    Резюме перешли в ДК, там как раз конкурс проводят.
    Руслан Шевченко
      Руслан Шевченко, 25.05.2019 23:13
    -2
    Резюме перешли в ДК, там как раз конкурс проводят.
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 25.05.2019 23:06
    +3
    А в эпоху программных роботов-переводчиков - администрация сайта решила сэкономить и на переводчике (человеке), и на программе-переводчике (ибо ХОРОШАЯ программа - тоже хорошо стоит).
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 25.05.2019 23:04
    +2
    Похоже, редактор (или корректор) сайта - сегодня отдыхают, а украинско-русский перевод вычитывать будут в понедельник.
    TimurKhAI
      TimurKhAI, 25.05.2019 22:08
    +2
    "... Я также имею заботиться о своем здоровье... "
    Ребята, вы хоть проверяйте иногда, что вам Гугл-переводчик подсунул, а не просто ctrl+c, ctrl+v не глядя
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 25.05.2019 21:57
    -13
    Дайош карпатівське серце типу Дячука - Ставицького чи Толочка на посаду тренера! Ше не всі племінники, сини і діти колєгів за основу грали !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 25.05.2019 21:38
    -14
    Добрий вечір !
    Шо на то кризовий співаючий менеджер каже ?!
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 25.05.2019 21:29
    +13
    Дякую,Фабріо!Не псуй здоров'я!Вдачі тобі та твоїм рідним!
    kerch30
    online
      kerch30, 25.05.2019 21:25
    +3
    На новое место хочет. На подьемних живет хитрий испанец. Не хило по 3 команди в год
    Rustam Isakov
      Rustam Isakov, 25.05.2019 21:12
    +6
    а він не знав, що Кучинський дуже слабий голкіпер? А помилки Мегреміча в кожному матчі він тільки зараз побачив?
    banderlog78
      banderlog78, 25.05.2019 20:45
    +6
    мабудь Смалійчук забув сказати йому перед підписанням контракту що Карпати люблять грати на кантору
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 25.05.2019 20:42
    +9
    Кучинський здав стопудово - два удари під собою це реальна здача, мудак, бля!!!
    Lion
      Lion, 25.05.2019 20:41
    +9
    Карпаты умом не понять....
    Hulivud
      Hulivud, 25.05.2019 20:37
    +7
    Карпаты перед вылетом немного денег подрубили!
    wicker
      wicker, 25.05.2019 20:31
    +12
    Grasias! Muy bien! Усе вірно, Одну гру з Олімпіуом ЗДАЛИ гуцуляк та несторов, другу кучинський, нехай на поліграфі ДОВЕДУТь безпідставність цих звинувачень, у Баранки є нова РОБОТА
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 25.05.2019 21:29
    +13
    Дякую,Фабріо!Не псуй здоров'я!Вдачі тобі та твоїм рідним!
    wicker
      wicker, 25.05.2019 20:31
    +12
    Grasias! Muy bien! Усе вірно, Одну гру з Олімпіуом ЗДАЛИ гуцуляк та несторов, другу кучинський, нехай на поліграфі ДОВЕДУТь безпідставність цих звинувачень, у Баранки є нова РОБОТА
    Алексей Романцев
      Алексей Романцев, 26.05.2019 01:01
    +10
    Ору)) этот человек сменил 34 клуба за свою тренерскую карьеру. И каждый раз небось одно и тоже лапочет)
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 25.05.2019 20:42
    +9
    Кучинський здав стопудово - два удари під собою це реальна здача, мудак, бля!!!
    Lion
    online
      Lion, 25.05.2019 20:41
    +9
    Карпаты умом не понять....
    Ruslan
      Ruslan, 26.05.2019 00:51
    +7
    Ну і хрєн з ним! Воно далеке від футболу.... Ні тверезої оцінки гри, аматорський аналіз після матчів. Де вони його нарили? Він в Іспанії фішки по полю розтавляв? Взяти наприклад попередню гру: на всю Україну звинуватив пацана який землю дер, сфоливши в центрі поля. Призначили штрафний, забили гол - виявляється УВАГА винуватий саме той хто сфолив хєр зна де а не ті хто дали пробити після навісу. Він навіть не розуміє що своїми непрофесійними виригуваннями свого дрібного мозку він вбиває команду, заганяючи в штопор пацанів. Зараз в кожного з них мандраж, скоріш за все нема бажання навіть виходити тому що кожен з них може бути в любий момент крайній, ще й такий час коли всі на них давлять. Раніше вони хоч знали куда бігти, була елементарна взаємодія між ланками а зараз подивіться на гру, шарпанина між ігрою та провалами. Нехай їде додому, це не його. Тим більше голова крутиться...
    Hulivud
      Hulivud, 25.05.2019 20:37
    +7
    Карпаты перед вылетом немного денег подрубили!
    Rustam Isakov
      Rustam Isakov, 25.05.2019 21:12
    +6
    а він не знав, що Кучинський дуже слабий голкіпер? А помилки Мегреміча в кожному матчі він тільки зараз побачив?
    banderlog78
      banderlog78, 25.05.2019 20:45
    +6
    мабудь Смалійчук забув сказати йому перед підписанням контракту що Карпати люблять грати на кантору
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 25.05.2019 23:06
    +3
    А в эпоху программных роботов-переводчиков - администрация сайта решила сэкономить и на переводчике (человеке), и на программе-переводчике (ибо ХОРОШАЯ программа - тоже хорошо стоит).
    kerch30
    online
      kerch30, 25.05.2019 21:25
    +3
    На новое место хочет. На подьемних живет хитрий испанец. Не хило по 3 команди в год
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 25.05.2019 23:20
    +2
    Мужик! Учись физрук!
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 25.05.2019 23:04
    +2
    Похоже, редактор (или корректор) сайта - сегодня отдыхают, а украинско-русский перевод вычитывать будут в понедельник.
    TimurKhAI
    online
      TimurKhAI, 25.05.2019 22:08
    +2
    "... Я также имею заботиться о своем здоровье... "
    Ребята, вы хоть проверяйте иногда, что вам Гугл-переводчик подсунул, а не просто ctrl+c, ctrl+v не глядя