24.05.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Збірна України U-20 обіграла США у стартовому матчі на ЧС-2019

Команда Олександра Петракова успішно розпочала світову першість у Польщі

Збірна України U-20 обіграла США у стартовому матчі на ЧС-2019
© ussoccer.com

Збірна України U-20 три рази брала участь у світовій першості, і двічі нашим футболістам доводилося перетинатися на футбольному газоні з американськими однолітками. Найбільш пам'ятною стала зустріч 2015-го року, коли хет-трик Віктора Коваленка приніс «жовто-синім» велику перемогу – 3:0. На цей раз збірна США стала першим суперником команди Олександра Петракова на ЧС-2019.

Відзначимо, що перед початком зустрічі букмекерські котирування визначали фаворитом протистояння наших опонентів. І вже після стартового свистка американці продемонстрували, що налаштовані на перемогу рішуче. «Зоряно-смугасті» діяли у високому темпі та практично позбавили українців м'яча. Особливих загроз біля воріт Андрія Луніна не виникало, але напруга біля нашого штрафного була дуже відчутною. А по-справжньому вступити в гру голкіперу «Леганесу» довелося на 10-й хвилині, коли Мендес зі штрафного пробив під поперечину.

Тотальна перевага американців тривала першу п'ятнадцятихвилинку, після чого українці заспокоїлися і взяли м'яч під контроль. Та й футболісти збірної США помітно послабили пресинг, що дозволило «жовто-синім» трохи перевести подих. А в середині тайму українці несподівано відкрили рахунок. Цітаішвілі з центру поля зробив ювелірну передачу на хід Булеці, який позбувся опіки опонента та відправив м'яч у ворота. Щоправда, радіти успіху довелося недовго. Американці відразу активізувалися і через кілька хвилин провели свою результативну атаку. Точним ударом відзначився Серванья, який замкнув простріл Тімоті Веа (сина володаря «Золотого м'яча» ліберійця Джорджа Веа).

На перерву команди пішли за нічийного результату, а на початку другої половини зустрічі м'яч міг опинитися як в одних, так і в інших воротах. Спочатку Цітаішвілі, який розібрався з опонентом перед штрафним, влучив у перекладину, а через кілька миттєвостей Лунін відбив м'яч після небезпечного удару Мендеса.

Допомогло українцям знову встановити лідерство в рахунку стандартне положення. Навіс з кутового у виконанні Булеци точним ударом головою замкнув Попов.

Американці знову спробували заволодіти перевагою, ось тільки тепер у них довго не виходило наблизитися до штрафного українців. Та й підопічні Петракова намагалися своїми контрвипадами тримати в напрузі суперників. Зустріч наближалася до завершення, і нервової для нас кінцівки уникнути не вдалося. Особливо защеміло серце після удару все того ж Мендеса, який влучив у штангу.

На щастя, відстояти переможний результат збірній України вдалося (могли ще й збільшити перевагу після удару супряга на останній компенсованій хвилині). Успішний старт на мундіалі відбувся! Наступний поєдинок команда Олександра Петракова проведе 27-го травня. Суперником наших футболістів стане збірна Катару, яка поступилася Нігерії з рахунком 0:4.


Чемпіонат світу U-20. Група D.

Україна U-20 - США U-20 - 2:1


Сергій Булеца (26), Денис Попов (51) - Брендон Серванья (32)

Георгій Цітаішвілі (9), Микола Мусолітін (22), Валерій Бондар (60) - Алекс Мендес (50), Дьоркін (76)

Україна: Андрій Лунін, Юхим Конопля, Денис Попов, Валерій Бондар, Данило Безкоровайний, Олексій Хахльов (Максим Чех, 86), Микола Мусолітін, Віктор Корнієнко, Георгій Цітаішвілі (Олексій Кащук, 78), Сергій Булеца (Денис Устименко, 75), Владислав Супряга

США: Скотт, Сержіньо Дест, Абубакар Кейта, Глостер (Метт Ріал, 69), Кріс Річардс, Дьоркін, Пекстон Помікал, Брендон Серванья (Себастьян Сото, 66), Конрад Де Ла Фуенте (Джастін Реннікс, 84), Тімоті Веа, Алекс Мендес

Арбітр: Магетт Ндіайе (Сенегал)

Bielsko-Biala Stadium (Бельсько-Бяла, Польща)

УКРАЇНА U-20 - США U-20. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    p_s_l
    online
      p_s_l, 25.05.2019 16:43
    +2
    Алексей Романцев, 25.05.2019 13:54
    А чем это у нас малолетние сборные крутые? На евро давно не выходили, на ЧМ последним рано вылетели. А взрослая по крайней мере вышла в дивизион А, да и всегда считалась неплохой.
    Если память не изменяет, U-19 в ЧЕ и золото, и бронзу брали.
    kot_sumy
    online
      kot_sumy, 25.05.2019 16:38
    -2
    common_sense, 25.05.2019 11:16
    малолетние сборные у нас вменяемые. куда это все девается при переходе в основную?
    Ты читай что пишут. Динамовская молодежь. а потом за дело берется великий торгаш и управленец и молодеж маринуется в клубе, фактически без развития, т.к. в нашем чемпе особо так не разовьёшся...
    Алексей Романцев
    Алексей Романцев, 25.05.2019 13:54
    +1
    common_sense, 25.05.2019 11:16
    малолетние сборные у нас вменяемые. куда это все девается при переходе в основную?
    А чем это у нас малолетние сборные крутые? На евро давно не выходили, на ЧМ последним рано вылетели. А взрослая по крайней мере вышла в дивизион А, да и всегда считалась неплохой.
    fedd1979
    online
    fedd1979, 25.05.2019 11:31
    0
    xerx, 25.05.2019 07:41
    Лунин просто красава - столько плюх вытащил. Его заслуга в этой победе самая-самая.
    І скільки "плюх" він витащив??? У США - 5 ударів у створ, з яких один гол. Лишається чотири. Особисто я пам'ятаю дальній удар на початку - на перший погляд небезпечний, але по центру і для воротаря не важкий, якби пропустив - була би реальна помилка воротаря. Все інше, якщо не помиляюся - неважкі удари по центру з меж штрафної. Можливо хтось сейв сплутав зі штангою, яка одного разу мала місце?
    common_sense
      common_sense, 25.05.2019 11:16
    0
    малолетние сборные у нас вменяемые. куда это все девается при переходе в основную?
    n.tkach
    online
      n.tkach, 25.05.2019 10:08
    +4
    Годится. Начало положено. Верим. Всё будет Ок.
    Андрей Деко
      Андрей Деко, 25.05.2019 10:08
    +6
    Динамовская молодежь проявила себя во всей красе!
    xerx
      xerx, 25.05.2019 07:41
    +1
    Лунин просто красава - столько плюх вытащил. Его заслуга в этой победе самая-самая.
    vitek-kherson
      vitek-kherson, 25.05.2019 07:08
    +6
    С победой)
    kot_sumy
    online
      kot_sumy, 25.05.2019 07:08
    +13
    Євген Давиденко, 24.05.2019 23:38
    А чого москалі не грають?
    Как раз в это время у них сезонные скидки на боярку. Нельзя пропустить. Приоритеты, сам понимаешь
    Kherson384
      Kherson384, 25.05.2019 06:13
    +3
    Молодчаг наши парни. Сделали задел.
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 25.05.2019 03:00
    +2
    Ukraine_Kiev_Fan, 24.05.2019 23:29
    Лол. ЧМ в Польше проходит. Там больше украинцев работает чем поляков. Поляки в Германии на заработках
    Та не...для наших Польща не в тренді зараз...більше на Чехію їздять)) але для небайдужих українців зганяти на матч до Польщі це , як до тітки в гості )))
    jetcrow
      jetcrow, 25.05.2019 00:50
    +10
    Победителей не судят. Браво!
    Ruud
    online
      Ruud, 25.05.2019 00:03
    +10
    ай да молодцы!!! так держать!
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 25.05.2019 00:00
    +9
    Не знаю хлопці, говорите про перемогу на характері, але, як на мене, ця збірна з зубами. Дещо помиляються на завершаючих стадіях, але ж вони їх створюють. Рахунок не 3:1 тільки тому, що американський воротар показав клас при ударі Супряги.
    pahentrahen
      pahentrahen, 24.05.2019 23:58
    +5
    Нигерию обыграть главное! Ну и не расслабится на Катаре естественно! А так с упехом!
    Cтapый Xaнтep
      Cтapый Xaнтep, 24.05.2019 23:57
    +11
    Євген Давиденко, 24.05.2019 23:38
    А чого москалі не грають?
    Не вміють.
    PFCLviv
      PFCLviv, 24.05.2019 23:40
    +6
    Євген Давиденко, 24.05.2019 23:38
    А чого москалі не грають?
    Молодці !
    Вадим Вадим
      Вадим Вадим, 24.05.2019 23:39
    +8
    умнички!!!!!!!!!!!!
    Vipfishman2
      Vipfishman2, 24.05.2019 23:38
    +14
    Булеца, Цитаишвили , Попов и Хохлев - очень не плохо...с победой, Украина !!!
    alefteev77
    online
    alefteev77, 24.05.2019 23:23
    +32
    Вишуканий футбольний делікатес - перемога України з коментарем Дмитра Джулая
    Слава Україні! Петракову слава!
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 24.05.2019 23:24
    +26
    В противостоянии футбола и соккера,победил футбол,с победой Украина!!!
    trasher87 trasher87
    online
      trasher87 trasher87, 24.05.2019 23:22
    +24
    Браво команда. Браво Петраков.
    Ukraine_Kiev_Fan
      Ukraine_Kiev_Fan, 24.05.2019 23:29
    +23
    zzg77, 24.05.2019 23:26
    Видел на трибунах болельщиков с флагами Украины. Это наверное Павелко завез, чтобы болели за нашу сборную!
    Лол. ЧМ в Польше проходит. Там больше украинцев работает чем поляков. Поляки в Германии на заработках
    Ihor--
      Ihor--, 24.05.2019 23:24
    +22
    на таку гру приємно дивитись! чекаю наступну)
    Ukraine_Kiev_Fan
      Ukraine_Kiev_Fan, 24.05.2019 23:23
    +21
    Молодцы, продолжаем болеть дальше!
    Ptiza
      Ptiza, 24.05.2019 23:29
    +18
    Вітаю всіх з перемогою над не простою командою США , але хотілося б щоб хлопці більше грали комбинаційно та креативно ,а так боролися за кожен клаптик поля
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 24.05.2019 23:36
    +16
    І знову перемогу більше взяли характером і бажанням ніж майстерністю і комбінаціями, але старт класний, тому хлопцям величезне ДЯКУЮ!!! Петраков, не бійся комбінувати - на самовіддачі і дальніх передачах та індивідуалці пацанів до фіналу не заїдеш, тим більше вони можуть і знають як. Удачі дальше, УКРАІНА з вами!!!
    Vipfishman2
      Vipfishman2, 24.05.2019 23:38
    +14
    Булеца, Цитаишвили , Попов и Хохлев - очень не плохо...с победой, Украина !!!
    kot_sumy
    online
      kot_sumy, 25.05.2019 07:08
    +13
    Євген Давиденко, 24.05.2019 23:38
    А чого москалі не грають?
    Как раз в это время у них сезонные скидки на боярку. Нельзя пропустить. Приоритеты, сам понимаешь
    Akella_147
    Akella_147, 24.05.2019 23:30
    +13
    Цитаишвили молорик, Супряга тоже тоже вон из кожи лез, желания у ребят хоть отбавляй, радуется глаз!
    Cтapый Xaнтep
      Cтapый Xaнтep, 24.05.2019 23:57
    +11
    Євген Давиденко, 24.05.2019 23:38
    А чого москалі не грають?
    Не вміють.
    jetcrow
      jetcrow, 25.05.2019 00:50
    +10
    Победителей не судят. Браво!
    Ruud
    online
      Ruud, 25.05.2019 00:03
    +10
    ай да молодцы!!! так держать!
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 25.05.2019 00:00
    +9
    Не знаю хлопці, говорите про перемогу на характері, але, як на мене, ця збірна з зубами. Дещо помиляються на завершаючих стадіях, але ж вони їх створюють. Рахунок не 3:1 тільки тому, що американський воротар показав клас при ударі Супряги.
    DK1961
    DK1961, 24.05.2019 23:31
    +9
    Молодцы! Так держать и дальше!
    Вадим Вадим
      Вадим Вадим, 24.05.2019 23:39
    +8
    умнички!!!!!!!!!!!!
    wicker
      wicker, 24.05.2019 23:30
    +8
    Красави!
    kino
      kino, 24.05.2019 23:28
    +8
    Попов красава. Динамо рулить.
    Євген Давиденко
      Євген Давиденко, 24.05.2019 23:38
    +7