Голкіпер Інгульця: «Нас вистачило на 20 хвилин? Можливо»

Антон Ситников – про поразку від «Шахтаря» у фіналі Кубка України

2216
1
shakhtar.com. ФК Інгулець
Воротар «Інгульця» Антон Ситников прокоментував поразку від донецького «Шахтаря» (0:4) у фіналі Кубка України.

«З такою командою, як «Шахтар», можна було зіграти успішно тільки за рахунок удачі. У них вся команда біжить, кусається. Виділити когось складно. Всі 90 хвилин нам було складно, був пресинг.

Нас вистачило на 20 хвилин? Може бути. Але ми все одно потім грали і не опускали руки. Тренер нас підтримував після першого тайму, просив не звертати увагу, що рахунок 0:3. Треба було грати так, як ніби рахунок 0:0 і просив не опускати руки.

Приємно було грати в такій атмосфері. Ми все одно отримали задоволення. Було все: ажіотаж, повний стадіон вболівальників, такі матчі не забуваються. Тільки позитивні емоції. Всім дякую.

На мій погляд, ми готові до боротьби за місце в Прем'єр-лізі. Президент ставить такі завдання і ми, футболісти, теж хочемо виконати в майбутньому це завдання», - сказав Ситников.