Костюк вийшла в чвертьфінал 60-тисячника в Іспанії

Українка продовжує перемагати суперниць на турнірі ITF

Костюк вийшла в чвертьфінал 60-тисячника в Іспанії
© Jimmie48 Photography. Марта Костюк
Українська тенісистка Марта Костюк (№280 WTA) здобула чергову перемогу на 60-тисячнику ITF в Ла-Бісбал-д'Ампурда (Іспанія).
 
16-річна українка в матчі другого кола в двох сетах здолала третю сіяну Штефані Феґеле зі Швейцарії (№96 WTA).
 
Другий раунд
Марта Костюк (Україна) - Штефані Феґеле (Швейцарія) - 6:2, 6:3
 
Марта зробила п'ять ейсів, допустивши при цьому 6 подвійних помилок і реалізувавши 5 з 8 брейкпоінтів. Матч тривав 1 годину і 8 хвилин.
 
В 1/4 фіналу українка, яка стартувала в кваліфікації, зіграє проти китаянки Сю Ван (№164 WTA).
 
Раніше Костюк подолала кваліфікацію на престижному турнірі Premier Mandatory в Мадриді, де програла в першому раунді основної сітки.
 
Відзначимо, що це була сьома перемога Марти Костюк в 14-ти матчах над тенісистками з першої сотні рейтингу WTA.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    sv_2000
    online
      sv_2000, 16.05.2019 21:51
    -1
    Natam69, 16.05.2019 20:23
    Є надія, що Марта повертає свою гру. Але справді ще треба терпеливості (нам). Марті більше нічого захищати цього року. Тому вона може скоро повернутися на кінець 1-ї сотні. Але терпеливості. Вболівємо далі.
    Ну... "кінець першої сотні", то слишком смело, но, если будет прогрессировать, то может вернуться на чуть хуже, чем свои позиции на начало прошлого года.... во вторую сотню.
    Natam69
      Natam69, 16.05.2019 20:23
    0
    Є надія, що Марта повертає свою гру. Але справді ще треба терпеливості (нам). Марті більше нічого захищати цього року. Тому вона може скоро повернутися на кінець 1-ї сотні. Але терпеливості. Вболівємо далі.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 16.05.2019 19:12
    +2
    Ух ты! Топ 100 бахнула! Умница! Причем, судя по счету, уверенно! Вперед к победам и не зазнаваться!
    vizuals
    online
      vizuals, 16.05.2019 17:56
    +1
    Фогель пройти - не поле перейти. Марта молодец
    mykola
      mykola, 16.05.2019 15:49
    +6
    Марта молодчинка. А то останнім часом наші дівчата масово падають в рейтингу.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 16.05.2019 15:41
    +2
    Vladlen, 16.05.2019 15:08
    Только смотреть не получается, турнир не показывают.
    Я в фигуральном смысле.
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 16.05.2019 15:16
    +2
    Охохо. Потихеньку набираєм форму.
    Vladlen
      Vladlen, 16.05.2019 15:08
    +1
    Stanislav Matusevych, 16.05.2019 15:05
    Это уже определенный показатель. Смотрим дальше.
    Только смотреть не получается, турнир не показывают.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 16.05.2019 15:05
    +6
    Это уже определенный показатель. Смотрим дальше.
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 16.05.2019 15:02
    +6
    Так держать!
    vit-2
      vit-2, 16.05.2019 15:00
    +10
    Марта молодець!
    Без зайвих розмов, тримаємо кулаки за твої подальші успіхи, Мартуся!
    vit-2
      vit-2, 16.05.2019 15:00
    +10
    Марта молодець!
    Без зайвих розмов, тримаємо кулаки за твої подальші успіхи, Мартуся!
    mykola
      mykola, 16.05.2019 15:49
    +6
    Марта молодчинка. А то останнім часом наші дівчата масово падають в рейтингу.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 16.05.2019 15:05
    +6
    Это уже определенный показатель. Смотрим дальше.
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 16.05.2019 15:02
    +6
    Так держать!
    sv_2000
    online
      sv_2000, 16.05.2019 19:12
    +2
    Ух ты! Топ 100 бахнула! Умница! Причем, судя по счету, уверенно! Вперед к победам и не зазнаваться!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 16.05.2019 15:41
    +2
    Vladlen, 16.05.2019 15:08
    Только смотреть не получается, турнир не показывают.
    Я в фигуральном смысле.
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 16.05.2019 15:16
    +2
    Охохо. Потихеньку набираєм форму.
    vizuals
    online
      vizuals, 16.05.2019 17:56
    +1
    Фогель пройти - не поле перейти. Марта молодец
    Vladlen
      Vladlen, 16.05.2019 15:08
    +1
    Stanislav Matusevych, 16.05.2019 15:05
    Это уже определенный показатель. Смотрим дальше.
    Только смотреть не получается, турнир не показывают.
    Natam69
      Natam69, 16.05.2019 20:23
    0
    Є надія, що Марта повертає свою гру. Але справді ще треба терпеливості (нам). Марті більше нічого захищати цього року. Тому вона може скоро повернутися на кінець 1-ї сотні. Але терпеливості. Вболівємо далі.