Рома на своєму полі обіграла Ювентус

Римляни піднялися на шосте місце в Серії А

2247
0
У матчі 36-го туру чемпіонату Італії «Рома» на своєму полі переграла чинного чемпіона «Ювентус» з рахунком 2: 0. Практично вся гра пройшла за значної переваги «Ювентуса», проте туринців підвела реалізація, до того ж відмінно зіграв голкіпер господарів Міранте, що здійснював неймовірні сейви.

У першому таймі Міранте як мінімум тричі рятував господарів, відбивши небезпечні удари Куадрадо, Дібали і Роналду. Після перерви господарі вирівняли гру і зуміли двічі засмутити Щенсни в кінцівці зустрічі. На 79-й хвилині Джеко тонкою передачею вивів в штрафну Флоренці, а той м'яко пробив над вийшовшим з воріт Щенсни. А вже в компенсований арбітром час в контратаці Джеко після передачі Ундер пробив вже по порожніх воротах.