Давид ХОЧОЛАВА: «Прикро за пропущений сьогодні гол»

Захисник «Шахтаря» свій гол і сьогоднішню перемогу присвятив своїй мамі

1649
2
ФК Шахтар Донецьк. Давид Хочолава
Захисник «Шахтаря» Давид Хочолава поділився враженнями від перемоги над «Олександрією» (2:1):

«Ще до гри ми говорили, що буде складно, тому що у «Олександрії» фізично дуже сильна команда. Всі знали, що чекає важкий поєдинок, але важливо, що сьогодні ми зробили ще один крок до чемпіонства.

Що стосується гола, хороша подача була, а я просто опинився в потрібному місці і забив. Можна сказати, пощастило. Три м'ячі забили після кутових? Не можу сказати, що стандарти наша найсильніша сторона, тому що набагато більше м'ячів ми забиваємо з ігрових ситуацій. А ось для «Олександрії» це один з головних козирів, хоча ми і готувалися, повинна була бути індивідуальна опіка, але дуже шкода, що пропустили і перервали таку серію.

Майже 1000 хвилин без пропущених м'ячів? Ми хвилини, чесно кажучи, не вважали, просто намагалися не пропускати. Тому єдине, за що прикро в сьогоднішній грі, так це за пропущений гол. Свій гол і цю перемогу я присвячую моїй мамі. І хочу сказати, що дуже її люблю!»