Ерік ТЕН ХАГ: «Ми побачили жорстоку сторону футболу»

Головний тренер «Аякса» поділився думкою щодо програного матчу «Тоттенхему»

10392
5
FOX Sports Asia. Ерік тен Хаг

Головний тренер «Аякса» Ерік тен Хаг прокоментував поразку в матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів від «Тоттенхема» (2:3).

«Ми були близькі до перемоги і заслуговували її, але допустили недбалість. Я спокійно пояснював гравцям, що нічого ще не закінчено. Відчувалося, що «Тоттенхем» не здався і продовжує вірити в свій успіх. У якийсь момент вони стали створювати більше моментів, а ми недостатньо добре діяли на контратаках. Якби ми забили в тому епізоді, коли потрапили в штангу, все було б скінчено. Сьогодні нам довелося побачити жорстоку сторону футболу. Але ми повинні рухатися далі. Ми були дуже близькі до перемоги, гравці розуміють це. Буде потрібен час, щоб пережити цю невдачу», - сказав керманич амстердамського клубу.