4

НХЛ. Бостон - фіналіст Сходу, Сан-Хосе і Колорадо чекає 7 матч

Бостон пробився до третього раунду плей-офф НХЛ

twitter.com/NHLBruins
На своєму льоду Коламбус не зміг перемогти Бостон і продовжити серію другого раунду плей-офф. Ведмеді виграли 3:0 і стали другим фіналістом східної конференції.

У гостей відзначимо 39 сейвів воротаря Туукка Раска і два очка Крейчі. Бостон в фіналі Сходу буде грати з Кароліною, а ось Коламбус, ймовірно, чекає оновлення складу. Клуб заради успішного плей-офф не став обмінювати Сергія Бобровського і Артемія Панаріна, і обидва гравця на контрактах, що завершуються, готові піти.

А ось на Заході інтрига живе. Сан-Хосе не зміг обіграти Колорадо і все вирішиться в 7 матчі протистояння.

Сьогодні Лавини перемогли 4:3 в овертаймі, продовжуючи давати Акулам гідний опір. Денвернци по ходу зустрічі тричі виходили вперед, але Сан-Хосе відігрувався.

У господарів відзначимо два голи і асист Ті Джея Компера, а у гостей - дубль захисника Власіча. В овертаймі ж все на користь Колорадо вирішив Габріель Ландеског.

В обох серіях другого раунду Заходу все вирішиться в 7-х матчах.

Коламбус - Бостон 0: 3 (0:0, 0:1, 0:2)

Шайби: 32:13 Крейчі - 4 (Дебрюск, Кліфтон) - 0:1, 48:58 Йоханссон - 2 (Койл, Хайнен) - 0:2, 50:39 Бекес - 1 (Крюг, Крейчі) - 0:3

Воротарі: Бобровський - Раск

Кидки: 39 (10 + 17 + 12) - 29 (12 + 5 + 12)

Бостон виграв серію 4:2

Колорадо - Сан-Хосе 4:3 (в овертаймі) (0: 0, 2:2, 1:1, 1:0)

Шайби: 24:05 Йост - 2 (Компер, Коул) - 1:0, 34:48 Власіч - 2 (Майер, Нюквіст) - 1:1, 38:44 Компер - 3 (Содерберг, Керфут) - 2:1, 39:50 Бернс - 5 (Карлссон) - 2:2, 44:00 Компер - 4 (Брассар, Вілсон) - 3:2, 57:32 Власіч - 3 (Кутюр, Нюквіст) - 3:3, в овертаймі 02: 32 Ландеског - 3 (Макар) - 4:3

Воротарі: Грубауер - Джонс

Кидки: 26 (11 + 8 + 5 + 2) - 22 (5 + 8 + 8 + 1)

Рахунок в серії 3:3
НХЛ
(3)

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 21

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда