0

МОУРА: «Попереду ще 90-95 хвилин гри з Аяксом, все може трапитися»

Півзахисник «Тоттенхема» вірить в успіх команди

ФК Тоттенхем. Лукас Моура
Хавбек «Тоттенхема» Лукас Моура прокоментував майбутній матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів проти «Аякса».

«Підвищував чи Почеттіно голос в перерві матчу з «Аяксом»? Так, ви знаєте Маурісіо. Він любить мотивувати нас і дуже хороший в цьому. Ось чому в другому таймі ми стали грати набагато, набагато краще.

Тому ми поїдемо туди, щоб грати в футболі. В іншому випадку ми можемо з таким же успіхом залишитися в Лондоні, здатися і дозволити суперникові вийти в фінал. Рахунок 1: 0. Попереду 90-95 хвилин, і трапитися може все, що завгодно.

Погляньте на повторну гру з «Манчестер Сіті». За 20 хвилин було забито 5 голів. Хто б міг таке уявити? Ніхто. Наш дух в матчі з «Сіті» був приголомшливим, неймовірним. І нам потрібно зіграти так знову», - сказав Моура.

Зустріч у відповідь відбудеться 8 травня в Амстердамі. Початок гри о 22:00 за Києвом.

(1)

У Челсі ухвалено рішення про майбутнє Мудрика
Футбол | 24 квітня 2024, 19:01 3

«Пенсіонери» розставили пріоритети щодо українця

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда