|
1195
0

Мауріціо САРРІ: «Після пропущеного гола ми почали грати»

Наставник «Челсі» вважає, що до матчу проти «Айнтрахта» його команда підійшла з невірним настроєм

ФК Челсі. Мауріціо Саррі
Головний тренер «Челсі» Мауріціо Саррі підбив підсумки першого поєдинку півфіналу Ліги Європи проти «Айнтрахта» (1:1).

«У перші 20 хвилин ми припустилися помилки. За моїми відчуттями команда намагалася зіграти на результат, в першу чергу прагнучи не пропустити. Складність в тому, що в поточному стані ми нездатні на це. Я вважаю, що це проблема психологічного характеру. Ми підійшли до матчу з невірним настроєм.

На щастя, після пропущеного гола ми почали грати. Аж до 85 хвилини ми повністю контролювали хід зустрічі. Ми створили безліч гольових можливостей і заслужили перемогу, домінуючи протягом більшої частини зустрічі.

Рахунок 1:1 на виїзді не такий поганий. Наш суперник небезпечний як вдома, так і на виїзді, тому все вирішиться тільки у матчі-відповіді. На «Стемфорд Брідж» нам доведеться докласти всіх зусиль, щоб завоювати путівку до фіналу», — зазначив Сарри.

Матч-відповідь півфіналу Ліги Європи «Челсі» — «Айнтрахт» відбудеться у четвер, 9-го травня, о 22:00 за київським часом.