| Оновлено 03 травня 2019, 02:21
862
0

Сесар АСПІЛІКУЕТА: «Челсі не дуже вдало розпочав матч»

Футболіст «синіх» прокоментував першу гру з «Айнтрахтом» у півфіналі Ліги Європи (1:1)

862
0
ФК Челсі Лондон. Сесар Аспілікуета (зліва)
Капітан «Челсі» Сесар Аспілікуета розповів про нічию з «Айнтрахтом» (1:1) у першому півфінальному поєдинку Ліги Європи.

«Ми не дуже вдало розпочали матч, але після перших 15 хвилин стали домінувати. По перерві поговорили і погодилися з тренером, що нам не вдалося впоратися з тиском «Айнтрахта» на перших хвилинах, але перед самою перервою нам вдалося забити, і в другому таймі все наші думки були зосереджені тільки на перемозі.

Жоржиньйо — важлива фігура в нашій команді. Нам потрібен такий футболіст, який здатний контролювати гру і пасувати м'яч вперед. Коли у нього був м'яч, ми отримували можливість знаходити вільні зони і створювати моменти», — сказав Аспілікуета після матчу.

Матч-відповідь півфіналу Ліги Європи «Челсі» — «Айнтрахт» відбудеться в четвер, 9-го травня, о 22:00 за київським часом.