|
1283
0

Унаї ЕМЕРІ: «Арсенал реалізував свої моменти»

Наставник «канонірів» задоволений перемогою над «Валенсією» в першому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи

ФК Арсенал Лондон. Унаї Емері
Головний тренер лондонського «Арсенала» Унаї Емері підбив підсумки перемоги над «Валенсією» (3:1) в першому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи.

«Ми хотіли досягти хорошого результату в першому матчі, знаючи, що це буде складно. Після першого гола ми добре відповіли, заграли зі спокоєм і пристрастю. Ми реалізували свої моменти. Голи в першому таймі вселили в нас впевненість.

Ми хотіли виграти і не пропустити другий гол. Дуже важливо, що в кінці ми змогли забити третій м'яч, але в цьому протистоянні шанси, як і раніше, 50 на 50.

«Валенсія» — хороша команда. У них грали сильні хлопці в обороні і в центрі поля. Вони дуже небезпечні на «стандартах», і ми в ці моменти відчували великі труднощі.

Ми будемо продовжувати працювати над тими аспектами гри, які можемо поліпшити. Але після 90 хвилин цього матчу ми можемо бути задоволені. Ми будемо готуватися до другої зустрічі в тому ж дусі, бо знаємо, наскільки вона буде складною», — вважає Емері.

Матч-відповідь півфіналу Ліги Європи «Валенсія» — «Арсенал» відбудеться в четвер, 9-го травня, о 22:00 за київським часом.