Екс-захисник Ліверпуля: «Шанси відігратися на Енфілді все-таки є»

Джейсон Макатір підбив підсумки першої гри півфіналу Ліги чемпіонів «Барселона» — «Ліверпуль» (3:0)

© The Anfield Wrap. Джейсон Макатір
47-річний колишній захисник «Ліверпуля» Джейсон Макатір вважає, що у «червоних» є шанси відігратися у протистоянні з «Барселоною» після 0:3 на «Камп Ноу».

«Шанси відігратися на «Енфілді» все-таки є. Так, завдання неймовірно важке. Часом рахунок не відображає того, що творилося на полі. Мені здалося, що часом «Ліверпуль» виглядав дуже добре.

«Ліверпуль» володів явною перевагою протягом 15-20 хвилин другого тайму, створював момент за моментом. У такому поєдинку тринькати моменти не можна, це неприпустимо. Рано чи пізно вас покарають. Але ж були всі шанси ...», — вважає Макатір.

Макатір захищав кольори «Ліверпуля» з 1995-го по 1999-й роки.

Матч-відповідь півфіналу Ліги чемпіонів «Ліверпуль» — «Барселона» відбудеться у вівторок, 7-го травня, о 22:00 за київським часом.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!