1

НХЛ. Два овертайми в Бостоні, Даллас зрівняв рахунок в серії

Триває другий раунд плей-офф НХЛ

twitter.com/DallasStars

Поки не можуть грати без овертаймів в серії Бостона і Коламбуса. У стартовому матчі другого раунду плей-оффф Ведмеді виграли 3:2 в першому овертаймі, а сьогодні з тим же рахунком перемогли Блу Джекетс, але вже в другому додатковому часі. В основний час Бостон двічі виходив вперед, проте гості відігралися завдяки дублю Панаріна, а в другому овертаймі вирішальний гол забив Метт Дюшен.

Рахунок в серії 1:1, протистояння переїжджає в Коламбус.

На Заході рахунок в серії Сент-Луїса і Даллас аналогічно став рівним. Сьогодні Зірки на виїзді виграли 4:2 завдяки дублю і трьом очкам форварда Рупа Хінтце, а також 32-м сейвам воротаря Бена Бішопа.

Сент-Луїс - Даллас 2:4 (1: 3, 0: 0, 1: 1)

Шайби: 7:11 Хінтц - 3 (Зуккарелло, Дікінсон) - 0:1, 13:39 Хейсканен - ​​2 (Хінтц, Зуккарелло) - 0:2, 14:25 Парейко - 1 (О'Райллі, Перрон) - 1:2, 14:51 Янмарк - 1 (Дікінсон) - 1:3, 41:48 Швартц - 5 (Парейко) - 2:3, 58:57 Хінтц - 4 (Бенн) - 2:4

Воротарі: Біннінгтон - Бішоп

Кидки: 34 (10 + 14 + 10) - 35 (10 + 7 + 18)

Рахунок в серії 1:1

Бостон - Коламбус 2:3 (у другому овертаймі) (1: 0, 1: 2, 0: 0, 0: 0, 0: 1)

Шайби: 07:50 Грзельчік - 1 (Макевой, Крейчі - більш) - 1:0, 21:03 Панарін - 3 (Джонс, Аткінсон - більш) - 1:1, 22:01 Пастрнак - 3 (Койл, Джонссон) - 2:1, 28:01 Панарін - 4 (Джонс) - 2:2, у другому овертаймі 3:42 Дюшен - 4 (Панарін, Аткінсон - більш) - 2:3

Воротарі: Раск - Бобровський

Кидки: 31 (6 + 7 + 8 + 10 + 0) - 41 (9 + 10 + 7 + 10 + 5)