| Оновлено 29 травня 2021, 07:19
1928
0

Збірна України U-17 зберігає шанси на перше місце

В другому матчі відбіркового турніру наші волейболісти здобули вольову перемогу над Бельгією

1928
0
В суботу у Запоріжжі відбулися чергові матчі двох відбіркових турнірів до чемпіонату Європи.

У юнаків збірна України U-17 зустрічалася з командою Бельгії. Гра вийшла дуже напруженою і досить тривалої за часом, адже тут ніхто не хотів поступатися. Перші дві партії виграли гості 21:25 і 19:25. А далі перевага перейшла до підопічних Ігоря Альохіна. Вони були сильніші в третьому і четвертому сетах 25:17 і 25:10, зрівнявши рахунок за партіями 2:2.

Таким чином, доля матчу вирішувалася на тай-брейку і його з мінімальною перевагою виграли українські волейболісти 15:13. В збірный України більше всіх очок набрали Крістіан Присакар - 19 і Назар Гетман - 18.

Ще в одному сьогоднішньому матчі Франція обіграла Ізраїль 3:0.

Відбірковий турнір до чемпіонату Європи 2019 року. Юнаки U-17.
Група С. 27 квітня
Україна - Бельгія
3:2 (21:25, на 19, 25, 25:17, 25:10, 15:13)

4. Ізраїль 3, 0, 3, 0, 0 - 9

У неділю 28 квітня відбудеться найважливіший матч цієї групи в боротьбі за перше місце: Україна - Франція

У дівчат в турнірі U-16 у відбірковій групі D в суботу було зіграно лише один матч. Волейболістки Франції перемогли збірну Австрії 3:0.

Відбірковий турнір до чемпіонату Європи 2019 року. Дівчата U-16.
Група D. 27 квітня
Франція - Австрія
3:0 (25:16, 26:24, 25:15)

Тут всі чотири збірні провели по два матчі і турнірне становище групи D виглядає так:
1. Франція 2, 2, 0, 6, 6 - 0
2. Естонія 2, 1, 1, 3, 5 - 5
3. Україна 2, 1, 1, 2, 3 - 5
4. Австрія 2, 0, 2, 1, 2 - 6

На жаль, дівоча збірна України вже втратила шанси, щоб посісти перше місце. А остаточні підсумки відбіркового турніру стануть відомі завтра після матчів Франція-Естонія, Україна-Австрія.