Подвійний успіх збірних Італії на чемпіонатах Європи U-17

І у юнаків, і у дівчат переможцями Євро стали італійські команди

444
0
CEV

Завершився фінальний етап чемпіонату Європи з волейболу серед юнаків вікової категорії до 17 років. Вирішальні ігри цього турніру проходили у столиці Чорногорії Подгориці.

Спочатку 16 команд було розподілено на дві групи. Збірні, які посіли перше та друге місця, вийшли до півфіналу. Так, у групі А усі 7 перемог здобули юні болгарські волейболісти, а друге місце у групі посіла Бельгія.

У групі В також без поразок виступила збірна Італії та слідом за нею фінішувала Іспанія.

У півфіналах Болгарія перемогла Іспанію 3:0, а Італія з таким самим результатом завдала поразки бельгійським волейболістам.

В головному матчі турніру Італія виявилася сильнішою за Болгарію 3:1, а в матчі за 3 місце Іспанія в чотирьох сетах обіграла Бельгію.

3:1 (23:25, 25:17, 25:13, 25:14)

Нагадаємо, що юнацька збірна України не змогла подолати кваліфікацію та у фінальному турнірі участі не брала.

У жіночому турнірі цієї вікової категорії також золоті нагороди здобула збірна Італії, яка у фіналі перемогла Туреччину 3:1. У матчі за 3 місце Хорватія з таким самим рахунком виграла у Греції.

3:1 (25:21, 22:25, 25:21, 25:10)

І цього турніру жіноча збірна України не змогла відібратися у фінальний етап.

(3)

Став відомий перший клуб, який вийшов із Чемпіоншипа в АПЛ 2024/25
Футбол | 27 квітня 2024, 01:00 2

«Лестер» повернеться в елітний дивізіон Англії, «лиси» гарантували як мінімум 2-ге місце