Гості вийшли до другого раунду і вибили чинного чемпіона

4764
1
twitter.com/NHLCanes

У серії плей-офф першого раунду Вашингтон і Кароліна обмінювалися домашніми перемогами, а в 7 матчі Столичні грали на своєму льоду і були фаворитами на вихід далі.

І перший період це підтвердив - господарі вели в дві шайби. Однак Кароліна зуміла відігратися з 0:2 і 1:3, перевівши гру в овертайм. Одного додаткового часу не вистачило, але в другому овертаймі Урагани зуміли дотиснути суперника і перемогти.

Чергова сенсація першого раунду, і Вашингтон відправляється відпочивати. Кароліна в другому раунді зіграє з Нью-Йорк Айлендерс.

Вашингтон - Кароліна 3:4 (у другому овертаймі) (2:0, 1:2, 0:1, 0:0, 0:1)

Шайби: 2:13 Бураковськи - 1 - 1:0, 6:23 Вілсон - 3 (Овечкін, Орлов) - 2:0, 29:51 Ахо - 2 (Пеши, Слевін - меньш) - 2:1, 33:22 Кузнєцов - 1 (Хагелін) - 3:1, 36:37 Теравайнен - ​​3 (Пеши, Макгинн) - 3:2, 42:58 Стаал - 3 (Слевін) - 3:3, у другому овертаймі 11:05 Макгинн - 2 (Вільямс, Слевін) - 3:4

Воротарі: Холтбі - Мразек

Кидки: 37 (10 + 9 + 12 + 4 + 2) - 42 (10 + 9 + 5 + 11 + 7)

Кароліна виграла серію 4:3