Переможний м'яч у каталонців на рахунку Альби

2998
3
/twitter.com/fcbarcelona
У матчі 33-го туру іспанської Прімери «Барселона» на своєму полі обіграла «Реал Сосьєдад» з рахунком 2:1 і знову відірвалася «Атлетіко», який йде другим, на 9 очок. Каталонці довго зволікали, володіли перевагою, але моментів біля воріт Рульї практично не створювали. Гості ж могли відкрити рахунок на 36-й хвилині, але тер Штеген врятував «Барсу» після удару Пардо. І все ж на перерву господарі пішли ведучи в рахунку. На 44-й хвилині після подачі кутового підключився до атаки Лангле головою відправив м'яч під поперечину.

І в другому таймі гра проходила в схожому ключі. Баскам вдалося зрівняти рахунок на 61-й хвилині, Хуанмі перетворив в гол відмінну передачу з глибини поля і пробив повз тер Штегена. Однак, радість гостей тривала недовго. Вже через дві хвилини Альба забив переможний гол у ворота Рульї і встановив остаточний рахунок. У час, що залишився гравці «Барселони» контролювали хід матчу і не дозволили супернику нічого створити біля своїх воріт.

Іспанська Прімера. 33-й тур

«Барселона» - «Реал Сосьєдад» - 2: 1

Лангле (44), Альба (63) - Хуанмі (61)

Дембеле (42)

«Барселона»: тер Штеген - Семеду, Піке, Лангле, Альба - Артур (Бускетс, 55), Ракітіч, ​​Відаль (Роберто, 89) - Дембеле (Коутіньйо, 70), Мессі, Суарес

«Реал Сосьєдад»: Рульї - Сальдуа, Льоренте, Елустондо, Муньос - Меріно, Хуанмі (Рамірес, 86), Пардо - Оярсабаль, Субельдія (Сангальі, 53), Вілліан

Арбітр: Гонсалес Фуертес

(1)

Гравець Реала заявив, що гол Барселони у ворота Луніна мали скасувати
Футбол | 24 квітня 2024, 07:31 2

Тоні Кроос вважає, що Андреас Крістенсен притримував його під час забитого м'яча

Золота бутса. Кейн суттєво відірвався. Яке місце посідає Довбик?
Футбол | 24 квітня 2024, 06:25 14