3

Чемпіонат світу з хокею U-18. Україна драматично вилітає

Команда повертається в третій за рахунком дивізіон

fhu.com.ua

Збірна України U-18 на чемпіонаті світу з хокею в Дивізіоні 1 Групі A в останньому поєдинку поступилася Норвегії 2:3 і посіла останнє місце.

Це означає, що юніорська збірна повертається в третій за рахунком дивізіон, який був виграний на турнірі в Києві рік тому.

При цьому в матчі з Норвегією все йшло до овертайму, що ще давало шанси нашої команди поборотися за виживання, але вирішальну шайбу суперник забив за 7 секунд до кінця третього періоду.

Україна вилетіла, а в елітний дивізіон піднімається Німеччина.

Чемпіонат світу U-18 в Дивізіоні 1 Група A.

Україна U-18 - Норвегія U-18 2:3 (0: 1, 1: 1, 1: 1)

Шайби: 9:47 Фроберг - 0:1, 27:51 Тимченко (Болотін, Матусевич) - 1:1, 38:55 Гранат (Ольсен, Халворсен) - 1:2, 41:34 Середницький (Болотін, Матусевич) - 2 :2, 59:53 Халворсен (Ліллберг, Локкеберг) - 2:3

Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда