0

Тренер Славії: «Якби не Кепа, ми б забили Челсі»

Індржих Трпішовскі задоволений тим, як зіграла його команда

ФК Динамо Киев. Індржих Трпішовски
Головний тренер «Славії» Індра Трпішовскі поділився враженнями від першого матчу 1/4 фіналу Ліги Європи, в якому його команда мінімально поступилася «Челсі» (0:1).

«У першому таймі«Славія» зіграла так, як хотіла і готувалася, але в другому ми занадто довго залишалися без м'яча. Для нас це найгірший з можливих результатів, тепер наші плани на вихід в півфінал серйозно похитнулися. У таких великих матчах треба бути ефективними, ми повинні були реалізовувати свої моменти.

Забивши цей гол, «Челсі» показав свій рівень. Але я можу похвалити своїх гравців за цей виступ. Ми віддали все, провівши дуже пристойний перший тайм, але зараз ми засмучені через поразку.

У Боріла і Траоре було два хороші моменти, і якби на воротах стояв не Кепа, ми б забили.

У вас ніколи не буде 10 моментів в таких матчах - лише кілька шансів, які треба використовувати. У деяких епізодах нам просто не вистачило майстерності. А коли на полі з'явилися Канте, Лофтус-Чік і Азар, наше завдання стала набагато складнішим», - сказав Трпішовскі.

Друга гра між «Челсі» та «Славією» відбудеться 18 квітня в Лондоні.