Френкі ДЕ ЙОНГ: «Ми ще не сказали останнього слова в Лізі чемпіонів»

Хавбек «Аякса» – про нічию з «Ювентусом»

2321
0
Півзахисник амстердамського «Аякса» Френкі де Йонг прокоментував нічию з туринським «Ювентусом» (1:1) в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

«Шкода, що Ніко Тальяфіко дискваліфікований на матч-відповідь, але у нас є багато класних гравців на лавці, щоб його замінити. Якщо зіграємо так само, як і в Мадриді, з таким же настроєм, то отримаємо великі шанси на перемогу. Ми дуже добре грали в Лізі чемпіонів і свого останнього слова ще не сказали.

У перерві тренер попросив нас грати в той же футбол, що і в першому таймі і сказав, що саме потрібно поліпшити. Ми змогли відігратися, а потім ще мали моменти, щоб перемогти.

Нас засмутив гол перед самою перервою, але другий тайм ми почали дуже сильно і забили м'яч у відповідь. Рахунок 1:1 не так вже й поганий. Думаю, у нас буде достатньо шансів у матчі-відповіді», - сказав Де Йонг.