02.04.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Карпати у Львові крупно обіграли Ворсклу

Косовський дебютував біля керма полтавчан з розгромної поразки

Карпати у Львові крупно обіграли Ворсклу
Це була дебютна гра нового головного тренера «Ворскли» Віталія Косовського, який порівняно з минулим туром зробив певні перестановки в стартовому складі своїх підопічних. Замість Сапая, Коломойця і Саківа до стартової одинадцятки увійшли Кобахідзе, Чижов та Кане. Щодо змін в складі «Карпат», то замість дискваліфікованого капітана «левів» Ді Франко вивів на поле команду Кучинський, потіснивши на лаву запасних Пенькова. Також в центрі оборони замість травмованого Сандохадзе діяв Ковтун.

Перший небезпечний момент у грі виник біля воріт «Карпат», коли після удару Кане м’яч рикошетом від захисника прошмигнув над поперечиною воріт львівського клубу. Господарі поля відповіли небезпечним ударом у виконанні Мякушка, але вихованець львівського футболу Шуст зіграв надійно.

І все ж зусилля «левів» призвели до взяття воріт суперників. Швед вивів на ударну позицію Понде і Крістіан обвідним ударом  в дальній кут воріт свого шансу не втратив і відкрив рахунок на стадіоні «Україна». Пропущений гол додав активності гостям, які намагалися швидко вирівняти становище, проте до небезпечних моментів справа не доходила.

Натомість чергова небезпечна атака «Карпат» завершилася новим взяттям воріт Шуста. Онгла виконав кутовий удар, після якого м’яч заметушився в штрафному «Ворскли» і Швед виявився найспритнішим при добиванні, забивши свій 20-й гол у Прем’єр-лізі. Нагадаємо, що саме Швед у лютому цього року оформив хет-трик в матчі цих суперників у Полтаві.

Другу половину зустрічі активніше розпочали гості і Кучинський рятує ворота після удару з лінії штрафного майданчику у виконанні Ніколаса Кареки. Разом з тим, підопічні Фабрі Гонсалеса продовжували більше володіти м’ячем та активно шукали шляхи взяття воріт полтавського клубу. І знову карпатівці скористалися помилкою захисників і закріпили свою перевагу.

Йода вивів на ударну позицію Шведа і Мар’ян, вірно оцінивши ситуацію, технічно перекинув м’яч через Шуста, оформивши свій 3-й дубль у Прем’єр-лізі. На цьому неприємності для гостей не завершилися і арбітр Кривушкін вказує на «позначку» після того, як Чижов порушив правила проти Понде у своєму штрафному. Пенальті довірили пробивати Йоді і французький легіонер «левів» відкрив лік своїх голів в Україні – 4:0. Рахунок міг бути ще більш розгромним, але Шуст зіграв надійно після удару Мякушка.

У підсумку «Карпати» нарешті перервали свою клубну рекордну домашню безвиграшну серію, яка з 5 серпня тривала 9 ігор – три нічиї та шість поразок. До того ж, ця перемога стала для львівського клубу ювілейною, 250-ю, здобутою в Прем’єр-лізі України. Востаннє ж, «Карпати» на своєму полі перемагали з різницею у чотири голи  ще у 2015-му році, здолавши «Чорноморець» також з рахунком 4:0.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ
 
Українська Прем'єр-ліга. 23-й тур.
 
«Карпати» - «Ворскла» - 4:0

 Понде (26), Швед (38; 62), Йода (70, з пенальті).

 М'якушко (59) - Чеснаков (60), Пердута (90+2).
 
«Карпати»: Кучинський - Ковтун, Папа, Мегреміч, М'якушко - Гуцуляк, Толочко (Харжевський, 87), Онгла, Швед, Йода (Родріго, 82) - Понде (Дебелко, 72).
 
«Ворскла»: Шуст - Пердута, Гіоргадзе, Чижов, Артур (Ребенок, 65) - Шарпар, Габелок (Скляр, 80), Чеснаков - Кобахідзе, Карека (Коломоєць, 80), Кане.
 
Стадіон: «Україна» (Львів, Украина).
 
Арбітр: Дмитро Кривушкін (Харків, Україна).

Глядачі: 2231

Температура: 7 ° C

Протокольні дані звірені з офіційними.


ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 03.04.2019 19:23
    0
    PFCLviv, 03.04.2019 07:21
    Дайсі потішити віті мостовику геніальністю Карпат під керівництвом співаючого апельсина!
    fekal чув,що марік сказав про поле в Мурованому? Без традицій,без фанатів...кусок...амна!
    banderlog78
      banderlog78, 03.04.2019 10:26
    +3
    Владимир Копяк, 02.04.2019 23:11
    Может команда таким способом протестует против того, что убрали Скачко? Чем не вариант...
    ага. а в Полтаві протестували проти Сачка...
    navigator.g
      navigator.g, 03.04.2019 08:52
    -3
    Владимир Копяк, 02.04.2019 23:11
    Может команда таким способом протестует против того, что убрали Скачко? Чем не вариант...
    Ха-ха. Особенно протестуют))). Ну умора. Все это картонные клубы, что Ворскла, что Карпаты. И это горькая правда.
    navigator.g
      navigator.g, 03.04.2019 08:50
    +2
    wicker, 02.04.2019 21:14
    З появою Кучинського у рамці, Папи та Мігреніча та Ковтуна у захисті почали грати на ноль. немає вже Бородаїв та Федецьких поганяло яких "ПРИВОЗ". так що Полтава Полтавою та Карпати уже починають показувати гру та результат. якщо збережуть склад, знайдуть заміну Шведу та не втручатимуться у роботу тренера, то наступного року дасть Бог 4-5 місце.
    Свежо предание... Уже три года подряд, а то и четыре читаю провидцев о том, что вот Карпаты в след. году будут там на каких то местах. И 2-е, и 3-е, и 4-е и 5-е... уже что только не писали. А толку? По факту опять во второй шестерке и что то там начинают играть. Поздно пить Боржоми. А так конечно из самых галимых клубов во 2-й шестерке, можно и поиграть. Я бы посмотрел как Карпаты с играли с Зарей, Александрией или Мируполем. Заглотнули сами бы 4 в свои ворота львята)))
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 03.04.2019 07:44
    -1
    Оле ола фк львів кусок г@мн@ без традицій, без фанатів синьо-бронзова *уйня/оле ола фк львів кусок г@мн@ під@р@си *уєс0си...
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 03.04.2019 07:40
    +2
    В fekal тут,як тут. 2231 вчора на 17:00. Подивимось скільки сьодні прийде на fekal. Фанати вчора нову пісеньку про fekal заряджали)))
    PFCLviv
      PFCLviv, 03.04.2019 07:21
    -7
    Argon, 02.04.2019 22:54
    Яке на ноль?! Тільки з нулячою Ворсклою два матчі, а решта? Маріуполь, Львів, про Динамо і Шахтар взагалі мовчу (повний мішок голів). І Федя не привоз, при такій чехарді тренерів і Мессі перестане грати. Без надії сподіваюсь на чудо(((
    Дайсі потішити віті мостовику геніальністю Карпат під керівництвом співаючого апельсина!
    myroslavmail
      myroslavmail, 03.04.2019 01:08
    +6
    Василь Максименко, 02.04.2019 20:35
    А Шева Шведа не бачить в збірній... Мабуть це я недалекий...
    Швед грає одну гру через три. Як би не хотілось але в збірну за таке брати не варто.
    Viktor Laschenko
      Viktor Laschenko, 03.04.2019 00:26
    +4
    Василь Максименко, 02.04.2019 20:35
    А Шева Шведа не бачить в збірній... Мабуть це я недалекий...
    Зате бачить Мораєса, за яким не слідкував, але за добу після натуралізації викликав у збірну
    Pavel
    Pavel, 02.04.2019 23:34
    0
    Владимир Копяк, 02.04.2019 23:11
    Может команда таким способом протестует против того, что убрали Скачко? Чем не вариант...
    мои спова но только в другом подтексте
    Andy_P
    online
      Andy_P, 02.04.2019 23:18
    +7
    Владимир Копяк, 02.04.2019 23:11
    Может команда таким способом протестует против того, что убрали Скачко? Чем не вариант...
    Вряд-ли, скорее там полный похуизм - денег нет, вылететь - не вылетят, а на ставках можно и подняться
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 02.04.2019 23:11
    +1
    Может команда таким способом протестует против того, что убрали Скачко? Чем не вариант...
    Argon
    Argon, 02.04.2019 22:54
    +1
    wicker, 02.04.2019 21:14
    З появою Кучинського у рамці, Папи та Мігреніча та Ковтуна у захисті почали грати на ноль. немає вже Бородаїв та Федецьких поганяло яких "ПРИВОЗ". так що Полтава Полтавою та Карпати уже починають показувати гру та результат. якщо збережуть склад, знайдуть заміну Шведу та не втручатимуться у роботу тренера, то наступного року дасть Бог 4-5 місце.
    Яке на ноль?! Тільки з нулячою Ворсклою два матчі, а решта? Маріуполь, Львів, про Динамо і Шахтар взагалі мовчу (повний мішок голів). І Федя не привоз, при такій чехарді тренерів і Мессі перестане грати. Без надії сподіваюсь на чудо(((
    Alexey Antonenko
      Alexey Antonenko, 02.04.2019 22:14
    +7
    wicker, 02.04.2019 21:14
    З появою Кучинського у рамці, Папи та Мігреніча та Ковтуна у захисті почали грати на ноль. немає вже Бородаїв та Федецьких поганяло яких "ПРИВОЗ". так що Полтава Полтавою та Карпати уже починають показувати гру та результат. якщо збережуть склад, знайдуть заміну Шведу та не втручатимуться у роботу тренера, то наступного року дасть Бог 4-5 місце.
    Грустно то, что такими мыслями Карпаты со времён Кононова живут каждый сезон.
    Pavel
    Pavel, 02.04.2019 22:10
    0
    косовский не вариант для команди Ворскла це наступний Динамо К михальниченко сабо блохин демьяненко ----
    Pavel
    Pavel, 02.04.2019 22:01
    0
    косовский
    vasyan86
      vasyan86, 02.04.2019 21:52
    +1
    dudigo78, 02.04.2019 20:25
    По-моєму Ворскла буде зливатись, щоб опуститись на 10-те місце і програти в перехідних. Інших пояснень такого жалюгідного видовища я не маю
    Може не вийти, треба ж опуститись нижче не лише Карпат, а ще Чорноморця/Олімпіка, а це арифметично малоймовірно
    SeM077
    SeM077, 02.04.2019 21:32
    +6
    Одне враження. Ворскла - дирка!!!!!
    wicker
    online
      wicker, 02.04.2019 21:14
    +6
    dudigo78, 02.04.2019 20:25
    По-моєму Ворскла буде зливатись, щоб опуститись на 10-те місце і програти в перехідних. Інших пояснень такого жалюгідного видовища я не маю
    З появою Кучинського у рамці, Папи та Мігреніча та Ковтуна у захисті почали грати на ноль. немає вже Бородаїв та Федецьких поганяло яких "ПРИВОЗ". так що Полтава Полтавою та Карпати уже починають показувати гру та результат. якщо збережуть склад, знайдуть заміну Шведу та не втручатимуться у роботу тренера, то наступного року дасть Бог 4-5 місце.
    Василь Максименко
      Василь Максименко, 02.04.2019 20:35
    +7
    А Шева Шведа не бачить в збірній... Мабуть це я недалекий...
    Andy_P
    online
      Andy_P, 02.04.2019 23:18
    +7
    Владимир Копяк, 02.04.2019 23:11
    Может команда таким способом протестует против того, что убрали Скачко? Чем не вариант...
    Вряд-ли, скорее там полный похуизм - денег нет, вылететь - не вылетят, а на ставках можно и подняться
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 02.04.2019 22:14
    +7
    wicker, 02.04.2019 21:14
    З появою Кучинського у рамці, Папи та Мігреніча та Ковтуна у захисті почали грати на ноль. немає вже Бородаїв та Федецьких поганяло яких "ПРИВОЗ". так що Полтава Полтавою та Карпати уже починають показувати гру та результат. якщо збережуть склад, знайдуть заміну Шведу та не втручатимуться у роботу тренера, то наступного року дасть Бог 4-5 місце.
    Грустно то, что такими мыслями Карпаты со времён Кононова живут каждый сезон.
    Василь Максименко
      Василь Максименко, 02.04.2019 20:35
    +7
    А Шева Шведа не бачить в збірній... Мабуть це я недалекий...
    myroslavmail
      myroslavmail, 03.04.2019 01:08
    +6
    Василь Максименко, 02.04.2019 20:35
    А Шева Шведа не бачить в збірній... Мабуть це я недалекий...
    Швед грає одну гру через три. Як би не хотілось але в збірну за таке брати не варто.
    SeM077
    SeM077, 02.04.2019 21:32
    +6
    Одне враження. Ворскла - дирка!!!!!
    wicker
    online
      wicker, 02.04.2019 21:14
    +6
    dudigo78, 02.04.2019 20:25
    По-моєму Ворскла буде зливатись, щоб опуститись на 10-те місце і програти в перехідних. Інших пояснень такого жалюгідного видовища я не маю
    З появою Кучинського у рамці, Папи та Мігреніча та Ковтуна у захисті почали грати на ноль. немає вже Бородаїв та Федецьких поганяло яких "ПРИВОЗ". так що Полтава Полтавою та Карпати уже починають показувати гру та результат. якщо збережуть склад, знайдуть заміну Шведу та не втручатимуться у роботу тренера, то наступного року дасть Бог 4-5 місце.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 02.04.2019 20:25
    +6
    По-моєму Ворскла буде зливатись, щоб опуститись на 10-те місце і програти в перехідних. Інших пояснень такого жалюгідного видовища я не маю
    Viktor Laschenko
      Viktor Laschenko, 03.04.2019 00:26
    +4
    Василь Максименко, 02.04.2019 20:35
    А Шева Шведа не бачить в збірній... Мабуть це я недалекий...
    Зате бачить Мораєса, за яким не слідкував, але за добу після натуралізації викликав у збірну
    banderlog78
      banderlog78, 03.04.2019 10:26
    +3
    Владимир Копяк, 02.04.2019 23:11
    Может команда таким способом протестует против того, что убрали Скачко? Чем не вариант...
    ага. а в Полтаві протестували проти Сачка...
    navigator.g
      navigator.g, 03.04.2019 08:50
    +2
    wicker, 02.04.2019 21:14
    З появою Кучинського у рамці, Папи та Мігреніча та Ковтуна у захисті почали грати на ноль. немає вже Бородаїв та Федецьких поганяло яких "ПРИВОЗ". так що Полтава Полтавою та Карпати уже починають показувати гру та результат. якщо збережуть склад, знайдуть заміну Шведу та не втручатимуться у роботу тренера, то наступного року дасть Бог 4-5 місце.
    Свежо предание... Уже три года подряд, а то и четыре читаю провидцев о том, что вот Карпаты в след. году будут там на каких то местах. И 2-е, и 3-е, и 4-е и 5-е... уже что только не писали. А толку? По факту опять во второй шестерке и что то там начинают играть. Поздно пить Боржоми. А так конечно из самых галимых клубов во 2-й шестерке, можно и поиграть. Я бы посмотрел как Карпаты с играли с Зарей, Александрией или Мируполем. Заглотнули сами бы 4 в свои ворота львята)))
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 03.04.2019 07:40
    +2
    В fekal тут,як тут. 2231 вчора на 17:00. Подивимось скільки сьодні прийде на fekal. Фанати вчора нову пісеньку про fekal заряджали)))
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 02.04.2019 23:11
    +1
    Может команда таким способом протестует против того, что убрали Скачко? Чем не вариант...
    Argon
    Argon, 02.04.2019 22:54
    +1
    wicker, 02.04.2019 21:14
    З появою Кучинського у рамці, Папи та Мігреніча та Ковтуна у захисті почали грати на ноль. немає вже Бородаїв та Федецьких поганяло яких "ПРИВОЗ". так що Полтава Полтавою та Карпати уже починають показувати гру та результат. якщо збережуть склад, знайдуть заміну Шведу та не втручатимуться у роботу тренера, то наступного року дасть Бог 4-5 місце.
    Яке на ноль?! Тільки з нулячою Ворсклою два матчі, а решта? Маріуполь, Львів, про Динамо і Шахтар взагалі мовчу (повний мішок голів). І Федя не привоз, при такій чехарді тренерів і Мессі перестане грати. Без надії сподіваюсь на чудо(((
    vasyan86
      vasyan86, 02.04.2019 21:52
    +1
    dudigo78, 02.04.2019 20:25
    По-моєму Ворскла буде зливатись, щоб опуститись на 10-те місце і програти в перехідних. Інших пояснень такого жалюгідного видовища я не маю
    Може не вийти, треба ж опуститись нижче не лише Карпат, а ще Чорноморця/Олімпіка, а це арифметично малоймовірно
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 03.04.2019 19:23
    0
    PFCLviv, 03.04.2019 07:21
    Дайсі потішити віті мостовику геніальністю Карпат під керівництвом співаючого апельсина!
    fekal чув,що марік сказав про поле в Мурованому? Без традицій,без фанатів...кусок...амна!
    Pavel
    Pavel, 02.04.2019 23:34
    0