Сан-Паулу запропонував Динамо менше 5 мільйонів євро за Че Че

Бразильський клуб, як і раніше, торгується і сподівається на зниження ціни за хавбека

Сан-Паулу запропонував Динамо менше 5 мільйонів євро за Че Че
© ФК Динамо Київ. Че Че
Керівництво «Сан-Паулу» напередодні дійсно направило пропозицію в офіс «Динамо» про трансфер півзахисника Че Че. У той же час, бразильський клуб готовий заплатити за хавбека значно менше, ніж 5 мільйонів євро, повідомляє твіттер Planeta do Futebol.
 
Підтверджує ці дані і UOL Sport, за інформацією якого «Сан-Паулу» і «Динамо» все ще серйозно розходяться в поглядах на вартість потенційного трансферу Че Че.
 
Нагадаємо, напередодні з'явилася інформація про те, що «Сан-Паулу» запропонував «Динамо» продати Че Че за 5 мільйонів євро.
 
Раніше бразильський клуб намагався орендувати хавбека, але отримав категоричну відмову від «Динамо».
 
Трансферне вікно в Бразилії відкрито до 3 квітня.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    jekаfunny
      jekаfunny, 30.03.2019 22:10
    +3
    Forever_young_13, 30.03.2019 21:52
    Что плять - тебе кошачий вискас в голову ударил? Жри его меньше полоумное членистоногое
    Дегенерат , что ты мелешь ?
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 30.03.2019 21:52
    -9
    jekаfunny, 30.03.2019 21:29
    Если бы мне понабилось мнение, тупоголовой алкашихи, я бы тебя спросил , но вот что то я не помню что мне оно нужно было ...
    Поэтому накуй пошло...
    Что плять - тебе кошачий вискас в голову ударил? Жри его меньше полоумное членистоногое
    jekаfunny
      jekаfunny, 30.03.2019 21:29
    +3
    Forever_young_13, 30.03.2019 18:43
    Баран.
    Речь идет об игроке, оно физкультурника тулит. Совсем мозги пропил алканавт
    Если бы мне понабилось мнение, тупоголовой алкашихи, я бы тебя спросил , но вот что то я не помню что мне оно нужно было ...
    Поэтому накуй пошло...
    Chester_787
    Chester_787, 30.03.2019 19:59
    -1
    Дыбилы бл.ть, Дибіли бл.ть! Для всіх категорій населення, і для тих що за поребрика...
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 30.03.2019 18:43
    -12
    jekаfunny, 30.03.2019 17:54
    Хацкевича за эти деньги могут забрать !
    Баран.
    Речь идет об игроке, оно физкультурника тулит. Совсем мозги пропил алканавт
    jekаfunny
      jekаfunny, 30.03.2019 17:55
    +6
    Omen, 30.03.2019 16:08
    Такое дно должно играть в Динамо! )
    Фан копанки снова обтирается на ветках ДК
    jekаfunny
      jekаfunny, 30.03.2019 17:54
    +4
    Хацкевича за эти деньги могут забрать !
    Omen
      Omen, 30.03.2019 17:47
    -16
    Silverland88, 30.03.2019 16:32
    Купили за 5, в продают за 50.Молодцы.Прям как Шахтер. Разница только в том что Шахтер растил их 5 лет, а Динамо 5 месяцев
    Что ты куришь? )
    Silverland88
    Silverland88, 30.03.2019 16:32
    -4
    Купили за 5, в продают за 50.Молодцы.Прям как Шахтер. Разница только в том что Шахтер растил их 5 лет, а Динамо 5 месяцев
    Kevko
      Kevko, 30.03.2019 16:10
    -1
    Похоже, что Че Че для Динамо - убыточный продукт
    Kevko
      Kevko, 30.03.2019 16:09
    -1
    Похоже, что Че Че для Динамо - убыточный продукт
    Omen
      Omen, 30.03.2019 16:08
    -22
    Такое дно должно играть в Динамо! )
    Виталий Жалыбин
      Виталий Жалыбин, 30.03.2019 15:56
    +2
    зачем пкупали,непонятно
    jekаfunny
      jekаfunny, 30.03.2019 17:55
    +6
    Omen, 30.03.2019 16:08
    Такое дно должно играть в Динамо! )
    Фан копанки снова обтирается на ветках ДК
    jekаfunny
      jekаfunny, 30.03.2019 17:54
    +4
    Хацкевича за эти деньги могут забрать !
    jekаfunny
      jekаfunny, 30.03.2019 22:10
    +3
    Forever_young_13, 30.03.2019 21:52
    Что плять - тебе кошачий вискас в голову ударил? Жри его меньше полоумное членистоногое
    Дегенерат , что ты мелешь ?
    jekаfunny
      jekаfunny, 30.03.2019 21:29
    +3