ATP Маямі. Ізнер захищатиме титул у фіналі

Американець на двох тай-брейках здолав 18-річного Фелікса Оже-Альяссіма з Канади

tennis.com
Американський тенісист Джон Ізнер став першим фіналістом Мастерсу в Маямі. 33-річний гігант в поєдинку 1/2 фіналу на двох тай-брейках здолав 18-річного канадця Фелікса Оже-Альяссіма, який став наймолодшим півфіналістом в історії проведення турніру.

Маямі. Півфінал
Джон Ізнер (США) - Фелікс Оже-Альяссім (Канада) - 7:6(3), 7:6(4)

Відзначимо, що Оже-Альяссім подавав на сет в кожній з партій, але в найвідповідальніший момент позначився брак досвіду юного тенісиста.

Чинний чемпіон Джон Ізнер захищатиме свій титул в поєдинку з переможцем матчу Роджер Федерер (Швейцарія) - Денис Шаповалов (Канада).

Відзначимо, що Ізнер виграв вже 8-й та 9-й тай-брейки по ходу турніру, ще один сет він взяв з рахунком 7:5. Вихід у фінал дозволить американцеві утримати позицію в топ-10 світового рейтингу. Перемога на турнірі підніме його на восьму позицію, що стане повторенням особистого рекорду.

Оже-Альяссім з наступного тижня буде займати 33-є місце у світовій класифікації.