Еліна СВІТОЛІНА: «Останні п'ять тижнів я провела з постійним болем»

В української тенісистки проблеми з коліном

Еліна СВІТОЛІНА: «Останні п'ять тижнів я провела з постійним болем»
© Jimmie48 Photography. Еліна Світоліна

Перша ракетка України Еліна Світоліна прокоментувала своє рішення зробити паузу у виступах. За словами тенісистки, у неї проблеми з коліном.

«Усім привіт!? Хотіла б поділитися з вами інформацією щодо стану мого здоров'я. Минулі 5 тижнів я провела із постійним болем у коліні. Нажаль, ситуація значно погіршилася після тривалих матчів, і МРТ підтвердила найгірші побоювання. Моя команда робила усе можливе, щоб я якнайменше відчувала біль і могла виходити на корт під час американської серії турнірів. Але зараз лікарі рекомендують мені зробити паузу і вилікувати цю травму. Я робитиму усе від мене залежне, щоб прискорити процес відновлення і повернутися на корт у повній боєздатності. Хочу подякувати усім за любов та підтримку», - звернулася Світоліна до своїх підписників у Фейсбук.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Звичайно Я
      Звичайно Я, 27.03.2019 11:11
    +3
    Дякую за Українську Елінці..а також сайту спорт.уа за українську версію !!!
    нарешті по 28 -ми роках Незалежності ми дочекалися спортивних новин Українською...!! це добре !
    Все буде Україна !!!
    relax-1984
    online
      relax-1984, 27.03.2019 09:49
    +4
    Приємно здивований українським постом... А взагалі очікувано, на жаль, згадуючи останню гру... Щиро надіємось на тріумфальне повернення, десь в Мадриді бажано. Адже вперше за останніх 5 років Еліна без титулів до початку грунтового сезону. Зачекались, Елінка, фото з нагородами...
    relax-1984
    online
      relax-1984, 27.03.2019 09:41
    +3
    Sergey_92, 26.03.2019 20:55
    Тобто Еліна написала українською, а ви переклали на російську ?
    Просто браво, а то мені важко прочитати українською
    100%
    Elis
      Elis, 26.03.2019 22:16
    +2
    О, ще одного з зайвою хромосомою в ігнор
    Elis
      Elis, 26.03.2019 22:15
    0
    Lancelot, 26.03.2019 21:11
    Перемкнися на українську версію сайту і не бурчи. )
    Українська версія поки працює з глюками, там не всі коментарі відображаються. Хоча ще не вирішила чи так це вже й погано
    Lancelot
      Lancelot, 26.03.2019 21:11
    -4
    Sergey_92, 26.03.2019 20:55
    Тобто Еліна написала українською, а ви переклали на російську ?
    Просто браво, а то мені важко прочитати українською
    Перемкнися на українську версію сайту і не бурчи. )
    Sergey_92
      Sergey_92, 26.03.2019 20:55
    +19
    Тобто Еліна написала українською, а ви переклали на російську ?
    Просто браво, а то мені важко прочитати українською
    Петро Сытро
      Петро Сытро, 26.03.2019 20:10
    +16
    Найскорішого одужання!
    Elis
      Elis, 26.03.2019 20:06
    +13
    Дякую за українську! Одужуй, Еліно!
    Sergey_92
      Sergey_92, 26.03.2019 20:55
    +19
    Тобто Еліна написала українською, а ви переклали на російську ?
    Просто браво, а то мені важко прочитати українською
    Петро Сытро
      Петро Сытро, 26.03.2019 20:10
    +16
    Найскорішого одужання!
    Elis
      Elis, 26.03.2019 20:06
    +13
    Дякую за українську! Одужуй, Еліно!
    relax-1984
    online
      relax-1984, 27.03.2019 09:49
    +4
    Приємно здивований українським постом... А взагалі очікувано, на жаль, згадуючи останню гру... Щиро надіємось на тріумфальне повернення, десь в Мадриді бажано. Адже вперше за останніх 5 років Еліна без титулів до початку грунтового сезону. Зачекались, Елінка, фото з нагородами...
    Звичайно Я
      Звичайно Я, 27.03.2019 11:11
    +3
    Дякую за Українську Елінці..а також сайту спорт.уа за українську версію !!!
    нарешті по 28 -ми роках Незалежності ми дочекалися спортивних новин Українською...!! це добре !
    Все буде Україна !!!
    relax-1984
    online
      relax-1984, 27.03.2019 09:41
    +3
    Sergey_92, 26.03.2019 20:55
    Тобто Еліна написала українською, а ви переклали на російську ?
    Просто браво, а то мені важко прочитати українською
    100%
    Elis
      Elis, 26.03.2019 22:16
    +2
    О, ще одного з зайвою хромосомою в ігнор
    Elis
      Elis, 26.03.2019 22:15
    0
    Lancelot, 26.03.2019 21:11
    Перемкнися на українську версію сайту і не бурчи. )