Элина СВИТОЛИНА: «Последние пять недель я провела с постоянной болью»

Украинская теннисистка испытывает проблемы с коленом

Элина СВИТОЛИНА: «Последние пять недель я провела с постоянной болью»
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина

Первая ракетка Украины Элина Свитолина прокомментировала свое решение сделать паузу в выступлениях. По словам теннисистки, у нее проблемы с коленом.

«Всем привет! ? Хотела бы поделиться с вами информацией о состоянии моего здоровья. Прошедшие 5 недель я провела с постоянной болью в колене. К сожалению, ситуация значительно ухудшилась после длительных матчей, и МРТ подтвердила худшие опасения. Моя команда делала все возможное, чтобы я меньше чувствовала боль и могла выходить на корт во время американской серии турниров. Но сейчас врачи рекомендуют мне сделать паузу и вылечить эту травму. Я буду делать все от меня зависящее, чтобы ускорить процесс восстановления и вернуться на корт в полной боеготовности. Хочу поблагодарить всех за любовь и поддержку. ?Ваша Элина», - обратилась Свитолина к своим подписчикам в Фейсбук.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(3 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Звичайно Я
    Звичайно Я, 27.03.2019 11:11
    +3
    Дякую за Українську Елінці..а також сайту спорт.уа за українську версію !!!
    нарешті по 28 -ми роках Незалежності ми дочекалися спортивних новин Українською...!! це добре !
    Все буде Україна !!!
    Sashamar
    Sashamar, 27.03.2019 10:39
    +5
    relax-1984, 27.03.2019 09:49
    Приємно здивований українським постом... А взагалі очікувано, на жаль, згадуючи останню гру... Щиро надіємось на тріумфальне повернення, десь в Мадриді бажано. Адже вперше за останніх 5 років Еліна без титулів до початку грунтового сезону. Зачекались, Елінка, фото з нагородами...
    Це не перший її пост українською. Я давно звернув увагу, що здебільшого вона пише англійською, що зрозуміло, бо читачі по всьому світу. Але те, що можна назвати "офіційне повідомлення", завжди є в українському варіанті. Тобто вона відчуває себе представницею держави.
    relax-1984
      relax-1984, 27.03.2019 09:49
    +4
    Приємно здивований українським постом... А взагалі очікувано, на жаль, згадуючи останню гру... Щиро надіємось на тріумфальне повернення, десь в Мадриді бажано. Адже вперше за останніх 5 років Еліна без титулів до початку грунтового сезону. Зачекались, Елінка, фото з нагородами...
    relax-1984
      relax-1984, 27.03.2019 09:41
    +3
    Sergey_92, 26.03.2019 20:55
    Тобто Еліна написала українською, а ви переклали на російську ?
    Просто браво, а то мені важко прочитати українською
    100%
    Elis
      Elis, 26.03.2019 22:16
    +2
    О, ще одного з зайвою хромосомою в ігнор
    Elis
      Elis, 26.03.2019 22:15
    0
    Lancelot, 26.03.2019 21:11
    Перемкнися на українську версію сайту і не бурчи. )
    Українська версія поки працює з глюками, там не всі коментарі відображаються. Хоча ще не вирішила чи так це вже й погано
    Lancelot
      Lancelot, 26.03.2019 21:11
    -4
    Sergey_92, 26.03.2019 20:55
    Тобто Еліна написала українською, а ви переклали на російську ?
    Просто браво, а то мені важко прочитати українською
    Перемкнися на українську версію сайту і не бурчи. )
    Sergey_92
      Sergey_92, 26.03.2019 20:55
    +19
    Тобто Еліна написала українською, а ви переклали на російську ?
    Просто браво, а то мені важко прочитати українською
    Петро Сытро
      Петро Сытро, 26.03.2019 20:10
    +16
    Найскорішого одужання!
    Elis
      Elis, 26.03.2019 20:06
    +13
    Дякую за українську! Одужуй, Еліно!
    Sergey_92
      Sergey_92, 26.03.2019 20:55
    +19
    Тобто Еліна написала українською, а ви переклали на російську ?
    Просто браво, а то мені важко прочитати українською
    Петро Сытро
      Петро Сытро, 26.03.2019 20:10
    +16
    Найскорішого одужання!
    Elis
      Elis, 26.03.2019 20:06
    +13
    Дякую за українську! Одужуй, Еліно!
    Sashamar
    Sashamar, 27.03.2019 10:39
    +5
    relax-1984, 27.03.2019 09:49
    Приємно здивований українським постом... А взагалі очікувано, на жаль, згадуючи останню гру... Щиро надіємось на тріумфальне повернення, десь в Мадриді бажано. Адже вперше за останніх 5 років Еліна без титулів до початку грунтового сезону. Зачекались, Елінка, фото з нагородами...
    Це не перший її пост українською. Я давно звернув увагу, що здебільшого вона пише англійською, що зрозуміло, бо читачі по всьому світу. Але те, що можна назвати "офіційне повідомлення", завжди є в українському варіанті. Тобто вона відчуває себе представницею держави.
    relax-1984
      relax-1984, 27.03.2019 09:49
    +4
    Приємно здивований українським постом... А взагалі очікувано, на жаль, згадуючи останню гру... Щиро надіємось на тріумфальне повернення, десь в Мадриді бажано. Адже вперше за останніх 5 років Еліна без титулів до початку грунтового сезону. Зачекались, Елінка, фото з нагородами...
    Звичайно Я
    Звичайно Я, 27.03.2019 11:11
    +3
    Дякую за Українську Елінці..а також сайту спорт.уа за українську версію !!!
    нарешті по 28 -ми роках Незалежності ми дочекалися спортивних новин Українською...!! це добре !
    Все буде Україна !!!
    relax-1984
      relax-1984, 27.03.2019 09:41
    +3
    Sergey_92, 26.03.2019 20:55
    Тобто Еліна написала українською, а ви переклали на російську ?
    Просто браво, а то мені важко прочитати українською
    100%
    Elis
      Elis, 26.03.2019 22:16
    +2
    О, ще одного з зайвою хромосомою в ігнор
    Elis
      Elis, 26.03.2019 22:15
    0
    Lancelot, 26.03.2019 21:11
    Перемкнися на українську версію сайту і не бурчи. )