Євген КОНОПЛЯНКА: «Вважаю, що ми награли на другий гол»

Хавбек збірної України про непросту перемогу над Люксембургом

Євген КОНОПЛЯНКА: «Вважаю, що ми награли на другий гол»
© ФФУ. Євген Коноплянка (справа)
Півзахисник збірної України Євген Коноплянка поділився враженнями від перемоги команди над Люксембургом в матчі другого туру відбору на Євро-2020. Зустріч в Люксембурзі завершилася з рахунком 1:2.
 
- Валідол? Хлопці, таке теж буває.
 
- Чому так? Ще й після Португалії?
- Наступне питання (сміється). Ми ж перемогли! Ви любите критикувати. Давайте всі порадіємо.
 
- Чому в першому таймі не били по воротах? Малиновський сказав, що через погане поле ...
- Так.
 
- Що можете сказати про суперника?
- Гарна команда! Вміє грати в футбол. Хлопці дуже компактно грали, організовано. Тільки компліменти в їхній бік. Вони обіграли Литву, сьогодні виконали свої настанови. Ми теж намагалися, удача була на нашому боці.
 
- Гравцеві господарів треба сказати спасибі ...
- Так, звичайно, прикро, але треба це цінувати.
 
- Награли на другий гол?
- Вважаю, що так.
 
- Відбір краще починати двома виїзними матчами або краще так закінчувати?
- Все одно. Головне, що ми попереду. Відмінний результат і в матчі Португалії з Сербією.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Footboom

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • У чому причина невиразної гри збірної України проти Люксембургу?
    • 37.14% (166)
      1. Кадрові та тактичні рішення Андрія Шевченка
    • 12.53% (56)
      2. Втома футболістів після гри з Португалією
    • 38.7% (173)
      3. Недооцінена сила збірної Люксембургу
    • 11.63% (52)
      4. Інші причини або чинники
    Результати опитування Проголосували — 446
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    Саня Бах
      Саня Бах, 26.03.2019 09:30
    +1
    Вiдкривай салон краси, не мучай збiрну...
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 26.03.2019 09:25
    +1
    А ему все весело!
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 26.03.2019 09:18
    +3
    Коноплянка - це вже минуле. Візьміть його доробот за останні 2 роки в "Шальке"-це лавка запасних. У нього пропало відчуття забитого голу але дякуємо йому за минуле
    Nazarij - Oleg
      Nazarij - Oleg, 26.03.2019 08:23
    +3
    скажіть,а чому цей коноплянка сереться до пробиття всіх штрафних ?
    блін,два рази де міг пробити Малиновський з лінії штрафної,чомусь поліз цей кривоногий.....
    AЛВ
      AЛВ, 26.03.2019 07:56
    +6
    З такою грою тільки награли "на сміх та розпач".!!!
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 26.03.2019 07:34
    +12
    Что за приоритет такой у Коноплянки на право пробивать штрафные,с его то реализацией...Безус,Малиновский,Зинченко,
    кто там ещё...пусть чередуются.Этот лупит раз за разом в молоко - и всё равно лезет пробивать.Снайпер,твою мать
    Виктор Андрущик
    online
      Виктор Андрущик, 26.03.2019 07:33
    +6
    Оно и на поле ещё пыталось командовать.Пацаны,пендилями и за бровку гнать.Когда это чудо на поле и игру смотреть не хочется.
    wicker
    online
      wicker, 26.03.2019 07:29
    +8
    якщо штрафний під лівою ногою, то залишай м'яч Маліні - грюля.....
    сергей андриевский
      сергей андриевский, 26.03.2019 01:54
    -3
    зачем в этой бездари брать интервью???
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 26.03.2019 07:34
    +12
    Что за приоритет такой у Коноплянки на право пробивать штрафные,с его то реализацией...Безус,Малиновский,Зинченко,
    кто там ещё...пусть чередуются.Этот лупит раз за разом в молоко - и всё равно лезет пробивать.Снайпер,твою мать
    wicker
    online
      wicker, 26.03.2019 07:29
    +8
    якщо штрафний під лівою ногою, то залишай м'яч Маліні - грюля.....
    AЛВ
      AЛВ, 26.03.2019 07:56
    +6
    З такою грою тільки награли "на сміх та розпач".!!!
    Виктор Андрущик
    online
      Виктор Андрущик, 26.03.2019 07:33
    +6
    Оно и на поле ещё пыталось командовать.Пацаны,пендилями и за бровку гнать.Когда это чудо на поле и игру смотреть не хочется.
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 26.03.2019 09:18
    +3
    Коноплянка - це вже минуле. Візьміть його доробот за останні 2 роки в "Шальке"-це лавка запасних. У нього пропало відчуття забитого голу але дякуємо йому за минуле
    Nazarij - Oleg
      Nazarij - Oleg, 26.03.2019 08:23
    +3
    скажіть,а чому цей коноплянка сереться до пробиття всіх штрафних ?
    блін,два рази де міг пробити Малиновський з лінії штрафної,чомусь поліз цей кривоногий.....
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 26.03.2019 09:30
    +1
    Вiдкривай салон краси, не мучай збiрну...
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 26.03.2019 09:25
    +1
    А ему все весело!