Олександр ЗІНЧЕНКО: Вірю в футбольного бога.Україна заслужила перемогу

Гравець прокоментував складний матч відбору

Олександр ЗІНЧЕНКО: Вірю в футбольного бога.Україна заслужила перемогу
© Sport.ua

Збірна України в матчі відбору Євро-2020 обіграла Люксембург 2:1, а вирішальний гол суперник забив у свої ворота в кінцівці поєдинку.

Матч прокоментував Олександр Зінченко.

«Багато сил віддали в матчі з Португалією, хоча Люксембург теж віддав багато сил з Литвою. Можна говорити про поле, але ми здобули результат. Не без помилок, але характер проявили. Поле? Не люблю шукати відмазки, поле для всіх однакове. Будемо рухатися далі».

«Удари? Було складно знайти моменти, Люксембург здорово оборонявся, закривався, перекривав зони».

«Я завжди вірив у футбольного бога. Я вважаю, що ми заслужили перемогу. І добре, що Португалія і Сербія зіграли внічию», - сказав Зінченко в коментарі Футбол 1.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ShakhtarUberAlles
      ShakhtarUberAlles, 26.03.2019 10:12
    -1
    Только Бог и наградил победой. По игре вряд ли заслуживали.
    Yasher
      Yasher, 26.03.2019 10:04
    +2
    jimmi, 26.03.2019 00:14
    1-1 было бы справедливо? Люксы чудом не забили 2й! С 85й по 90й у них было 2 топовых шанса. Удар мимо (чувак дёрнул мышцу) и не исполненная передача при выходе 2 в 1.
    Справедливой была бы победа Люкса. Возможно тогда бы Шева задумался о персоне Коноплянки в сборной! Коноплянка-Мораес-Безус - люди которые хрен пойми чем занимались... и 2е из низ доиграли матч
    Люксы чудом забили 1-й. Забивалы у них не лучше наших: бьют на силу, с закрытыми глазами (Пятов, наверное, весь в синяках).
    Руслан Шевченко
      Руслан Шевченко, 26.03.2019 00:24
    +2
    Я так выиграл золотую медаль в Англии.
    Vgfxdr Jgvv
      Vgfxdr Jgvv, 26.03.2019 00:23
    +7
    Пока коноплянка растерял форму, СБУ явно не то место где ее нужно набирать
    Виктор Тимченко
      Виктор Тимченко, 26.03.2019 00:22
    +3
    Стыдно должно быть за игру...
    Taykitanin
      Taykitanin, 26.03.2019 00:20
    +11
    Коли нам другі матчі в спаркі давались легко? Мяч в наші ворота ьакий самий, як і наш другий. З коноплянкою треба шось робити, провалив обидва матчі. Матч сербами все розставить по місцям.
    jimmi
      jimmi, 26.03.2019 00:14
    0
    viktor112007, 26.03.2019 00:09
    не заслужила, 1:1 було б справедливо. важко було грати після португал. але добре, що виграли.
    1-1 было бы справедливо? Люксы чудом не забили 2й! С 85й по 90й у них было 2 топовых шанса. Удар мимо (чувак дёрнул мышцу) и не исполненная передача при выходе 2 в 1.
    Справедливой была бы победа Люкса. Возможно тогда бы Шева задумался о персоне Коноплянки в сборной! Коноплянка-Мораес-Безус - люди которые хрен пойми чем занимались... и 2е из низ доиграли матч
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 26.03.2019 00:13
    +3
    якби футбольний Бог існував, то китайці весь час були б чемпіонами.
    dima.krot
      dima.krot, 26.03.2019 00:11
    +8
    Зинченко, благодаря Гвардиоле, сам постепенно становится футбольным богом. Сегодня в матче были явно видны его силовые приёмы из АПЛ, особенно силовая игра корпусом *COOL*
    skotuna
      skotuna, 26.03.2019 00:09
    -7
    просто жах, а не гра! ви і на нічию не дотягували
    viktor112007
      viktor112007, 26.03.2019 00:09
    +8
    не заслужила, 1:1 було б справедливо. важко було грати після португал. але добре, що виграли.
    Taykitanin
      Taykitanin, 26.03.2019 00:20
    +11
    Коли нам другі матчі в спаркі давались легко? Мяч в наші ворота ьакий самий, як і наш другий. З коноплянкою треба шось робити, провалив обидва матчі. Матч сербами все розставить по місцям.
    dima.krot
    online
      dima.krot, 26.03.2019 00:11
    +8
    Зинченко, благодаря Гвардиоле, сам постепенно становится футбольным богом. Сегодня в матче были явно видны его силовые приёмы из АПЛ, особенно силовая игра корпусом *COOL*
    viktor112007
    online
      viktor112007, 26.03.2019 00:09
    +8
    не заслужила, 1:1 було б справедливо. важко було грати після португал. але добре, що виграли.
    Vgfxdr Jgvv
      Vgfxdr Jgvv, 26.03.2019 00:23
    +7
    Пока коноплянка растерял форму, СБУ явно не то место где ее нужно набирать
    Виктор Тимченко
      Виктор Тимченко, 26.03.2019 00:22
    +3
    Стыдно должно быть за игру...
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 26.03.2019 00:13
    +3
    якби футбольний Бог існував, то китайці весь час були б чемпіонами.
    Yasher
      Yasher, 26.03.2019 10:04
    +2
    jimmi, 26.03.2019 00:14
    1-1 было бы справедливо? Люксы чудом не забили 2й! С 85й по 90й у них было 2 топовых шанса. Удар мимо (чувак дёрнул мышцу) и не исполненная передача при выходе 2 в 1.
    Справедливой была бы победа Люкса. Возможно тогда бы Шева задумался о персоне Коноплянки в сборной! Коноплянка-Мораес-Безус - люди которые хрен пойми чем занимались... и 2е из низ доиграли матч
    Люксы чудом забили 1-й. Забивалы у них не лучше наших: бьют на силу, с закрытыми глазами (Пятов, наверное, весь в синяках).
    Руслан Шевченко
      Руслан Шевченко, 26.03.2019 00:24
    +2
    Я так выиграл золотую медаль в Англии.
    jimmi
      jimmi, 26.03.2019 00:14
    0
    viktor112007, 26.03.2019 00:09
    не заслужила, 1:1 було б справедливо. важко було грати після португал. але добре, що виграли.
    1-1 было бы справедливо? Люксы чудом не забили 2й! С 85й по 90й у них было 2 топовых шанса. Удар мимо (чувак дёрнул мышцу) и не исполненная передача при выходе 2 в 1.
    Справедливой была бы победа Люкса. Возможно тогда бы Шева задумался о персоне Коноплянки в сборной! Коноплянка-Мораес-Безус - люди которые хрен пойми чем занимались... и 2е из низ доиграли матч