Йоханнес Бе повторив рекорд Фуркада за кількістю перемог за сезон

Норвезький біатлоніст вже сьогодні може перевершити досягнення француза

© Berit Roald. Йоханнес Бе
Семиразовий чемпіон світу і олімпійський чемпіон Йоханнес Бе повторив рекорд француза Мартена Фуркада за кількістю перемог за сезон

Вчора норвезький біатлоніст виграв спринтерську гонку на домашньому для нього 9-му етапі Кубка світу в Хольменколлені. Він обійшов найближчих переслідувачів більш ніж на півхвилини. Ця перемога стала для 25-річного біатлоніста 14-ю в поточному сезоні.

Можливість побити рекорд Фуркада у Йоханнеса Бе буде вже сьогодні, 23 березня, під час гонки переслідування. У неділю, 24 березня пройде мас-старт, остання гонка в цьому сезоні. Норвежець вперше в кар'єрі виграв Великий кришталевий глобус, причому зробив це достроково.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!