Холменколлен-2019. Підручний посів 29 місце в спринті

Українські біатлоністи показали слабку швидкість на лижні

Холменколлен-2019. Підручний посів 29 місце в спринті
Просто жахливу швидкість показали українці в чоловічому спринті. Кращим на лижні серед підопічних Юрая Санітри став Артем Прима - 50-й чистий час. Але після двох кіл штрафу він зумів лише зачепитися за очкову зону, зайнявши 40-е місце. Капітан чоловічої збірної України Дмитро Підручний стріляв трохи краще, тому зміг стати найкращим з українців, у нього 29-я позиція
 
Сергій Семенов і Віталій Труш показали «майстер-клас» по тому, як не треба бігти спринт: жахлива робота на трасі і вогневих рубежах не дозволила їм потрапити навіть в топ-80. М'яко кажучи, не найприємніше завершення сезону.
 
Йоханнес Тінгнес Бьо допустив один промах, але все одно більш ніж впевнено здобув перемогу. Більше 30 секунд йому програв Лукас Хофер, який при чистій стрільбі став другим. Склав компанію норвежцю і італійцю на подіумі француз Кантен Фійон Майє, який також відстрілявся без промахів.
 
Результати гонки:

1.  Йоханнес Тінгнес Бьо (0+1)  24:39,9
2.  Лукас Хофер (0+0)  +31,7
3.  Кантен Фійон Майє (0+0)  +35,0
...
29.  Дмитро Підручний (0+1)  +1:35,1
40.  Артем Прима (0+2)  +1:58,5
86.  Сергій Семенов (2+1)  +3:43,9
100.  Віталій Труш (3+2)  +4:36,1

Читайте також: Біатлонний сезон-2018/19: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sv_2000
    online
      sv_2000, 22.03.2019 22:36
    -1
    Пофик. Пидручній - красава!
    _NATSGUL_
      _NATSGUL_, 22.03.2019 21:26
    -1
    86. Сергей Семенов (2+1) +3:43,9
    100. Виталий Труш (3+2) +4:36,1
    Что эти люди делают в биатлоне?!
    Omen
    online
      Omen, 22.03.2019 21:08
    0
    stopor2016, 22.03.2019 19:15
    Бензин кончился ...
    Пик прошел, начался спад )
    stopor2016
    online
      stopor2016, 22.03.2019 19:15
    0
    Бензин кончился ...
    Игорь Келбас
      Игорь Келбас, 22.03.2019 19:00
    +6
    alekos59, 22.03.2019 18:48
    какого было сюда приезжать ??? погулять ??? не нагулялись за сезон или бабла много лишнего у брынзака осталось ???
    Не ругайте их: очевидно, что у ваших сборных пик формы пришёлся именно на ЧМ в Эстерсунде, показав там очень высокие результаты- так что главная задача на сезон выполнена...
    alekos59
      alekos59, 22.03.2019 18:48
    +3
    какого было сюда приезжать ??? погулять ??? не нагулялись за сезон или бабла много лишнего у брынзака осталось ???
    dnicka
      dnicka, 22.03.2019 18:47
    +1
    "Семен Семеныч .....". Цитата: худ. фильм " Бриллиантовая рука "
    vizuals
      vizuals, 22.03.2019 18:37
    +8
    Нужно признать, что Семенов - последовательный человек, последовательно ухудшался к концу сезона, и на последнем этапе показывает все, на что способен человеческий организм в состоянии комы
    vizuals
      vizuals, 22.03.2019 18:37
    +8
    Нужно признать, что Семенов - последовательный человек, последовательно ухудшался к концу сезона, и на последнем этапе показывает все, на что способен человеческий организм в состоянии комы
    Игорь Келбас
      Игорь Келбас, 22.03.2019 19:00
    +6
    alekos59, 22.03.2019 18:48
    какого было сюда приезжать ??? погулять ??? не нагулялись за сезон или бабла много лишнего у брынзака осталось ???
    Не ругайте их: очевидно, что у ваших сборных пик формы пришёлся именно на ЧМ в Эстерсунде, показав там очень высокие результаты- так что главная задача на сезон выполнена...
    alekos59
      alekos59, 22.03.2019 18:48
    +3
    какого было сюда приезжать ??? погулять ??? не нагулялись за сезон или бабла много лишнего у брынзака осталось ???
    dnicka
      dnicka, 22.03.2019 18:47
    +1
    "Семен Семеныч .....". Цитата: худ. фильм " Бриллиантовая рука "
    Omen
    online
      Omen, 22.03.2019 21:08
    0
    stopor2016, 22.03.2019 19:15
    Бензин кончился ...
    Пик прошел, начался спад )
    stopor2016
    online
      stopor2016, 22.03.2019 19:15
    0
    Бензин кончился ...