Бомбардири: Чемпіонат України Друга ліга. Гр. А - 2021/2022 - 9

Сезон
Тур
Ім'я Команда Голів Пенальті
1 Артур Загорулько Нива В 7 1
2 Максим Гірний Мункач 5 0
3 Володимир Коваль Лівий берег 4 0
4 Євген Морозенко Лівий берег 4 0
5 Ярослав Галенко ЛНЗ 4 0
6 Олександр Апанчук Діназ 4 1
7 Євген Чепурненко Діназ 4 1
8 Василь Палагнюк Буковина 4 3
9 Олександр Дударенко Карпати Львів 3 0
10 Амбросій Чачуа Карпати Львів 3 0
11 Андрій Бей Карпати Галич 3 0
12 Андрій Сторчоус ЛНЗ 3 0
13 Віктор Георгієв Нива В 3 0
14 Дмитро Петрик Нива В 3 0
15 Дмитро Сула ЛНЗ 3 0
16 Сергій Копил Дніпро Черкаси 3 0
17 Сергій Стень Мункач 3 0
18 Фаді Салбак Буковина 3 0
19 Роман Лебедь Карпати Галич 3 1
20 Андрій Запорожан Лівий берег 3 3
21 Акакі Меладзе Лівий берег 2 0
22 Олександр Акименко Лівий берег 2 0
23 Олександр Насонов ЛНЗ 2 0
24 Алішер Якубов Епіцентр Дунаївці 2 0
25 Артем Бафталовський Діназ 2 0
26 Василь Курко Лівий берег 2 0
27 Віктор Берко Лівий берег 2 0
28 Владислав Зоренко Рубикон 2 0
29 Владислав Приймак Карпати Львів 2 0
30 Євген Немтінов Епіцентр Дунаївці 2 0
31 Іван Петренко Лівий берег 2 0
32 Олег Лига Чайка 2 0
33 Павло Ксьонз Лівий берег 2 0
34 Сергій Біда Дніпро Черкаси 2 0
35 Тарас Пінчук Лівий берег 2 0
36 Ярослав Деда Карпати Галич 2 0
37 Андрій Співаков Лівий берег 2 1
38 Богдан Покойовий Рубикон 2 1
39 Вадим Лучка Мункач 2 1
40 Євгеній Онищенко Дніпро Черкаси 2 1
41 Іван Бобко ЛНЗ 2 1
42 Олександр Марченко Рубикон 1 0
43 Олександр Сніжко ЛНЗ 1 0
44 Олександр Студінікін АФСК Київ 1 0
45 Андрій Бартошук Чайка 1 0
46 Андрій Соловйов Чайка 1 0
47 Артем Старгородський Лівий берег 1 0
48 Артем Уманець Рубикон 1 0
49 Артур Орнат Буковина 1 0
50 Барбоса да Сілва Клоудіней Епіцентр Дунаївці 1 0
51 Богдан Лазаренко Чернігів 1 0
52 Богдан Литвиненко Чернігів 1 0
53 Василь Луців Мункач 1 0
54 Віталій Ментей Чернігів 1 0
55 Володимир Заставний Карпати Львів 1 0
56 Володимир Кучер Нива В 1 0
57 Володимир Тименко Чайка 1 0
58 Владислав Гарнага АФСК Київ 1 0
59 Данило Волков Мункач 1 0
60 Денис Громок Нива В 1 0
61 Денис Норенков ЛНЗ 1 0
62 Денис Притиковскій Карпати Львів 1 0
63 Дмитро Сичевський Чайка 1 0
64 Євген Буднік Карпати Львів 1 0
65 Ігор Маляренко Нива В 1 0
66 Ілля Повалій Карпати Львів 1 0
67 Ілля Терещенко Любомир 1 0
68 Максим Гуменюк Карпати Львів 1 0
69 Максим Потопальський Чайка 1 0
70 Назар Сущак Карпати Галич 1 0
71 Назар Грицак Мункач 1 0
72 Микола Буй Епіцентр Дунаївці 1 0
73 Микола Вечурко АФСК Київ 1 0
74 Олег Береза Карпати Галич 1 0
75 Олег Карамушка Лівий берег 1 0
76 Олег Кос Дніпро Черкаси 1 0
77 Павло Замуренко ЛНЗ 1 0
78 Роман Худік Нива В 1 0
79 Руслан Івашко Епіцентр Дунаївці 1 0
80 Сергій Ічанський Діназ 1 0
81 Сергій Майборода Діназ 1 0
82 Сергій Старенький Діназ 1 0
83 Станіслав Василенко Чайка 1 0
84 Тарас Галас Мункач 1 0
85 Тарас Пучковський ЛНЗ 1 0
86 Тарас Сивка Буковина 1 0
87 Олександр Калітов Нива В 1 1
88 Артур Аракелян Чайка 1 1
89 Денис Кожанов Карпати Львів 1 1
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності