Бомбардири: Чемпіонат України Перша ліга - 2019/2020 - 14

Сезон
Тур
Ім'я Команда Голів Пенальті
1 Інгулець 9 1
2 Ігор Сікорський Агробізнес 7 0
3 Роберт Гегедош Минай 7 0
4 Денис Кожанов Волинь 7 2
5 Анатолій Нурієв Минай 7 4
6 Данііл Кондраков Рух Львів 6 2
7 Юрій Климчук Рух Львів 6 3
8 Олександр Батальський Оболонь-Бровар 5 0
9 Вадим Яворський Авангард Кр 5 0
10 Ярослав Ямполь Металіст 1925 5 1
11 Олександр Мішуренко Інгулець 4 0
12 Володимир Аржанов Чорноморець 4 0
13 Владислав Бугай Миколаїв 4 0
14 Дмитро Поспєлов Металіст 1925 4 0
15 Міха Горопевшек Волинь 4 0
16 Руслан Черненко Агробізнес 4 0
17 Олександр Єрмаченко Кремінь 4 1
18 Сіаваш Хагназарі Волинь 4 1
19 Віталій Кольцов Металіст 1925 4 2
20 Андрій Ковальов Миколаїв 3 0
21 Богдан Оринчак Прикарпаття 3 0
22 Василь Цюцюра Прикарпаття 3 0
23 Віталій Груша Агробізнес 3 0
24 Ігор Худоб'як Прикарпаття 3 0
25 Костянтин Ярошенко Чорноморець 3 0
26 Роман Барчук Прикарпаття 3 0
27 Роман Кузьмин Прикарпаття 3 0
28 Руслан Паламар Балкани 3 0
29 Сергій Кравченко Миколаїв 3 0
30 Юрій Павлик Кремінь 3 0
31 Олександр Медведь ОПФК Черкащина 3 1
32 Ігор Мединський Оболонь-Бровар 3 1
33 Василь Павлов Чорноморець 3 2
34 Микола Златов Балкани 3 2
35 Олексій Майданевич Оболонь-Бровар 2 0
36 Олексій Щебетун МФК Металург 2 0
37 Віталій Гошкодеря Чорноморець 2 0
38 Віталій Пономар Волинь 2 0
39 Віталій Собко Авангард Кр 2 0
40 Володимир Танчик Чорноморець 2 0
41 Денис Антюх Балкани 2 0
42 Дмитро Зозуля Кремінь 2 0
43 Іван Матяж Авангард Кр 2 0
44 Іван Тищенко ОПФК Черкащина 2 0
45 Ігор Загоруйко МФК Металург 2 0
46 Ігор Курило Агробізнес 2 0
47 Ігор Семенина Миколаїв-2 2 0
48 Ілля Брюхов Авангард Кр 2 0
49 Ілля Коваленко Інгулець 2 0
50 Микола Мусолітін Чорноморець 2 0
51 Олег Бородай Авангард Кр 2 0
52 Роман Дитко Прикарпаття 2 0
53 Сергій Романов Металіст 1925 2 0
54 Сергій Семенюк Агробізнес 2 0
55 Ернест Антві Рух Львів 2 0
56 Юрій Малєй ОПФК Черкащина 2 0
57 Олександр Сафонов Кремінь 2 1
58 Антон Котляр Гірник-Спорт 2 1
59 Владислав Войцеховський Миколаїв 2 1
60 Ігор Кірієнко Авангард Кр 2 1
61 Младен Бартуловіч Волинь 2 1
62 Юрій Батюшин Гірник-Спорт 2 2
63 Олександр Акименко Інгулець 1 0
64 Олександр Гуськов Оболонь-Бровар 1 0
65 Олександр Кучеренко Інгулець 1 0
66 Олександр Чепелюк Гірник-Спорт 1 0
67 Олексій Збунь Гірник-Спорт 1 0
68 Олексій Лобов Авангард Кр 1 0
69 Олексій Чернишов Балкани 1 0
70 Анатолій Бурлін ОПФК Черкащина 1 0
71 Андрій Семенко Оболонь-Бровар 1 0
72 Андрій Сторчоус ОПФК Черкащина 1 0
73 Андрій Фаюк ОПФК Черкащина 1 0
74 Антон Кіча Минай 1 0
75 Антон Савін Металіст 1925 1 0
76 Араужо Минай 1 0
77 Артем Ковбаса Оболонь-Бровар 1 0
78 Артем Тєрєхов Оболонь-Бровар 1 0
79 Богдан Кушніренко Миколаїв 1 0
80 Богдан Саламаха Балкани 1 0
81 Богдан Семенець Агробізнес 1 0
82 Вадим Воронченко Кремінь 1 0
83 Вадим Гранчар Балкани 1 0
84 Валерій Болденков Волинь 1 0
85 Василь Дербах Прикарпаття 1 0
86 Василь Курко Волинь 1 0
87 Василь Пиняшко Минай 1 0
88 Василь Француз Прикарпаття 1 0
89 Віктор Берко Миколаїв 1 0
90 Володимир Заставний Рух Львів 1 0
91 Миколаїв 1 0
92 Владислав Клименко Інгулець 1 0
93 Владислав Ульянченко Оболонь-Бровар 1 0
94 Денис Бєлоусов МФК Металург 1 0
95 Дмитро Болокан Балкани 1 0
96 Дмитро Олійник МФК Металург 1 0
97 Дмитро Фатєєв Інгулець 1 0
98 Дмитро Юхимович Агробізнес 1 0
99 Євген Єфремов Оболонь-Бровар 1 0
100 Єгор Демченко Авангард Кр 1 0
101 Іван Білий Гірник-Спорт 1 0
102 Іван Брікнер Рух Львів 1 0
103 Іван Калюжний Рух Львів 1 0
104 Ігор Карпенко Волинь 1 0
105 Костянтин Коваленко Оболонь-Бровар 1 0
106 Костянтин Черній МФК Металург 1 0
107 Лукас Вентура Металіст 1925 1 0
108 Максим Гавриленко Минай 1 0
109 Максим Ковальов Інгулець 1 0
110 Максим Покотилюк Оболонь-Бровар 1 0
111 Максим Цвиренко Металіст 1925 1 0
112 Михайло Кополовець Минай 1 0
113 Микола Когут Агробізнес 1 0
114 Олег Маїк Минай 1 0
115 Петро Стасюк Минай 1 0
116 Роман Гончаренко Кремінь 1 0
117 Роман Локтіонов Кремінь 1 0
118 Роман Попов Миколаїв 1 0
119 Ростислав Волошинович Волинь 1 0
120 Ростислав Русин Рух Львів 1 0
121 Сергій Давидов Металіст 1925 1 0
122 Сергій Суханов Гірник-Спорт 1 0
123 Рух Львів 1 0
124 Станіслав Нечипоренко Кремінь 1 0
125 Тимур Пограничний ОПФК Черкащина 1 0
126 Юрій Бровченко Оболонь-Бровар 1 0
127 Юрій Колина Рух Львів 1 0
128 Юрій Кравчук Гірник-Спорт 1 0
129 Юрій Сеницький Авангард Кр 1 0
130 Віталій Бойко ОПФК Черкащина 1 1
131 Євгеній Лозовий Гірник-Спорт 1 1
132 Олег Слободян Оболонь-Бровар 1 1
133 Сергій Панасенко Миколаїв 1 1
134 Едуард Сарапій МФК Металург 1 1
© 2003-2019 Sport.ua
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності