Результати: Юніори, Спринт, 7.5 км

Юніори, Спринт, 7.5 км
24.08.2019 10:45
        Промахи Час Відставання
1 Дмитро Лазовський 1+2 3 21:30.50 -
2 Мікулаш Карлік 2+0 2 21:55.80 25.30
3 Юрій Ситник 0+1 1 22:01.40 30.90
4 Ігор Малиновський 1+0 1 22:04.70 34.20
5 Вітеслав Хорніг 1+0 1 22:12.70 42.20
6 Томаш Мікіска 2+0 2 22:16.30 45.80
7 Микола Дмітрієв 0+1 1 22:19.20 48.70
8 Петр Канскі 0+0 0 22:20.60 50.10
9 Роман Чепижов 0+1 1 22:22.30 51.80
10 Микита Лобастов 2+1 3 22:25.20 54.70
11 Роман Боровик 1+0 1 22:31.30 1:00.80
12 Кирило Тюрін 1+1 2 22:32.40 1:01.90
13 Міхал Нойманн 2+0 2 22:33.90 1:03.40
14 Андрій В’юхін 1+3 4 22:36.30 1:05.80
15 Георг Маріан Колтеа 2+0 2 22:37.00 1:06.50
16 Кирило Бажін 1+2 3 22:37.50 1:07.0
17 Олександр Мацкевіч 1+1 2 22:43.10 1:12.60
18 Марцин Швайнош 1+2 3 22:46.40 1:15.90
19 Вадим Істамгулов 1+1 2 22:48.70 1:18.20
20 Владислав Романчіч 1+0 1 22:51.90 1:21.40
21 Максим Фомін 1+1 2 22:54.60 1:24.10
22 Олександр Мухін 3+1 4 22:55.20 1:24.70
23 Ілля Бурлаков 1+1 2 22:58.20 1:27.70
24 Рауль Антоніо Флоре 2+0 2 23:02.90 1:32.40
25 Олександр Пономаренко 1+0 1 23:05.20 1:34.70
26 Євген Івченко 2+1 3 23:05.20 1:34.70
27 Лукаш Сідоровіч 0+1 1 23:07.10 1:36.60
28 Войцех Скоруса 1+1 2 23:07.50 1:37.0
29 Зана Оштунц 1+0 1 23:07.80 1:37.30
30 Лукаш Балєчни 1+0 1 23:09.70 1:39.20
31 Микита Романов 0+0 0 23:12.90 1:42.40
32 Руслан Бригадир 0+2 2 23:13.20 1:42.70
33 Йозеф Кабрда 1+1 2 23:23.70 1:53.20
34 Степан Данилов 3+0 3 23:26.90 1:56.40
35 Лінас Баніс 1+1 2 23:30.30 1:59.80
36 Йонас Маречек 1+2 3 23:32.80 2:02.30
37 Едгарс Місе 0+3 3 23:42.20 2:11.70
38 Лукаш Оттінгер 0+3 3 23:49.20 2:18.70
39 Чу Женью 2+1 3 24:02.70 2:32.20
40 Йокубас Мацкіне 1+3 4 24:04.60 2:34.10
41 Дастан Делдеш 1+3 4 24:04.70 2:34.20
42 Тадеуш Недза Кубінець 2+1 3 24:37.20 3:06.70
43 Сезар Бове 2+0 2 24:40.50 3:10.0
44 Сома Дьяллаі 0+3 3 24:50.80 3:20.30
45 Енкхсайкхан Енкхбат 1+2 3 25:11.00 3:40.50
46 Лі Юн Мін 2+2 4 25:18.90 3:48.40
47 Ген Ювей 1+2 3 25:24.20 3:53.70
48 Денис Джековіч 0+0 0 25:27.20 3:56.70
49 Ніколаос Цурекас 1+3 4 25:29.10 3:58.60
50 Бекентай Турлубеков 3+1 4 25:44.20 4:13.70
51 Петр Карел Ділен 1+1 2 25:46.40 4:15.90
52 Халіл Ібрагім Їлмаз 2+2 4 25:47.80 4:17.30
53 Омар Ходжіч 3+1 4 25:58.10 4:27.60
54 Крістін Стратан 4+2 6 26:56.90 5:26.40
55 Маркус Фастер 2+0 2 27:44.00 6:13.50
56 Клаус Марк Колпаков 3+2 5 28:01.50 6:31.0
57 Уіл Якоб Росбо 3+3 6 28:27.00 6:56.50
58 Йоакім Уіл Росбо 2+4 6 28:57.30 7:26.80
59 Омар Ходжіч 2+3 5 29:36.10 8:05.60
60 Сабахудін Растіч 4+3 7 29:46.80 8:16.30
61 Білгун Алтанхуяг 4+4 8 29:52.60 8:22.10
62 Віктор Сендря 3+3 6 30:16.10 8:45.60
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності