Результати: Супер спринт кваліфікація, Юніори

Супер спринт кваліфікація, Юніори
23.08.2019 10:40
        Промахи Час Відставання
1 Вітеслав Хорніг 0+0 0 8:33.10 -
2 Дмитро Лазовський 1+0 1 8:34.20 01.10
3 Микита Лобастов 0+0 0 8:34.50 01.40
4 Мікулаш Карлік 0+0 0 8:34.90 01.80
5 Ігор Малиновський 0+0 0 8:46.30 13.20
6 Степан Данилов 0+0 0 8:51.20 18.10
7 Дастан Делдеш 0+0 0 8:53.10 20.0
8 Йонас Маречек 0+0 0 8:53.40 20.30
9 Петр Канскі 0+0 0 8:53.90 20.80
10 Кирило Бажін 0+0 0 8:54.80 21.70
11 Роман Чепижов 0+0 0 8:55.70 22.60
12 Томаш Мікіска 1+0 1 9:00.40 27.30
13 Рауль Антоніо Флоре 0+1 1 9:03.60 30.50
14 Олександр Мацкевіч 0+2 2 9:05.70 32.60
15 Войцех Скоруса 0+0 0 9:05.90 32.80
16 Кирило Тюрін 1+1 2 9:06.10 33.0
17 Едгарс Місе 1+0 1 9:08.30 35.20
18 Олександр Пономаренко 0+0 0 9:12.10 39.0
19 Сома Дьяллаі 0+0 0 9:13.40 40.30
20 Міхал Нойманн 1+2 3 9:25.70 52.60
21 Євген Івченко 0+2 2 9:31.50 58.40
22 Юрій Ситник 3+0 3 9:31.90 58.80
23 Марцин Швайнош 1+1 2 9:32.70 59.60
24 Руслан Бригадир 2+1 3 9:34.40 1:01.30
25 Андрій В’юхін 0+3 3 9:36.60 1:03.50
26 Роман Боровик 1+0 1 9:37.40 1:04.30
27 Лінас Баніс 2+0 2 9:40.00 1:06.90
28 Микола Дмітрієв 1+2 3 9:40.90 1:07.80
29 Зана Оштунц 0+0 0 9:43.80 1:10.70
30 Сезар Бове 0+0 0 9:45.60 1:12.50
31 Вадим Істамгулов 2+2 4 9:46.00 1:12.90
32 Микита Романов 1+1 2 9:48.40 1:15.30
33 Тадеуш Недза Кубінець 1+2 3 9:48.80 1:15.70
34 Клаус Марк Колпаков 3+0 3 9:49.20 1:16.10
35 Йокубас Мацкіне 3+0 3 9:50.00 1:16.90
36 Георг Маріан Колтеа 3+1 4 9:50.90 1:17.80
37 Лукаш Оттінгер 2+1 3 9:51.50 1:18.40
38 Лукаш Балєчни 2+1 3 9:56.90 1:23.80
39 Олександр Мухін 2+2 4 10:01.90 1:28.80
40 Лі Юн Мін 1+1 2 10:03.40 1:30.30
41 Бекентай Турлубеков 1+3 4 10:09.90 1:36.80
42 Лукаш Сідоровіч 0+3 3 10:12.40 1:39.30
43 Петр Карел Ділен 0+0 0 10:16.20 1:43.10
44 Халіл Ібрагім Їлмаз 0+1 1 10:22.80 1:49.70
45 Владислав Романчіч 0+4 4 10:24.10 1:51.0
46 Віктор Сендря 1+0 1 10:28.00 1:54.90
47 Максим Фомін 5+2 7 10:32.90 1:59.80
48 Енкхсайкхан Енкхбат 1+1 2 10:33.30 2:00.20
49 Омар Ходжіч 2+0 2 10:36.20 2:03.10
50 Крістін Стратан 1+3 4 10:45.10 2:12.0
51 Денис Джековіч 2+1 3 10:54.90 2:21.80
52 Ніколаос Цурекас 2+1 3 11:16.90 2:43.80
53 Йоакім Уіл Росбо 1+2 3 11:35.60 3:02.50
54 Йозеф Кабрда 3+1 4 11:51.30 3:18.20
55 Маркус Фастер 3+2 5 12:09.40 3:36.30
56 Сабахудін Растіч 2+2 4 12:09.40 3:36.30
57 Омар Ходжіч 3+4 7 13:08.50 4:35.40
58 Уіл Якоб Росбо 3+4 7 14:21.50 5:48.40
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності