Результати: Спринт 7.5 км, Жінки

Спринт 7.5 км, Жінки
01.02.2014 10:30
        Промахи Час Відставання
1 Марте Олсбю 1+1 2 20:48.20 -
2 Вікторія Падьяль Ернандес 0+0 0 20:49.40 01.20
3 Яна Бондар 1+2 3 20:53.60 05.40
4 Софі Буаллі 0+1 1 20:55.50 07.30
5 Галіна Нечкасова 1+1 2 20:55.60 07.40
6 Ане-Скров Носсум 0+1 1 21:02.80 14.60
7 Ванесса Гінц 0+1 1 21:04.50 16.30
8 Бента Ланнхейм 1+0 1 21:06.80 18.60
9 Федеріка Санфіліппо 1+1 2 21:11.60 23.40
10 Жакмін Бод 0+0 0 21:12.40 24.20
11 Дар'я Віролайнен 0+3 3 21:23.50 35.30
12 Мона Брорссон 0+1 1 21:29.50 41.30
13 Анна Нікуліна 2+1 3 21:35.40 47.20
14 Анастасія Калина 2+1 3 21:37.80 49.60
15 Ірина Кривко 0+1 1 21:40.00 51.80
16 Шардін Слоф 0+1 1 21:40.20 52.0
17 Надія Бєлкіна 1+1 2 21:48.30 1:00.10
18 Десіслава Стоянова 0+2 2 21:57.30 1:09.10
19 Енора Латюльє 1+2 3 21:59.60 1:11.40
20 Ірина Варвинець 3+1 4 21:59.90 1:11.70
21 Катаріна Іннерхофер 2+1 3 22:02.80 1:14.60
22 Марен Хаммершмідт 2+2 4 22:09.80 1:21.60
23 Одрі Віланкорт 0+1 1 22:11.50 1:23.30
24 Лумініца Пішкоран 1+2 3 22:19.40 1:31.20
25 Крістель Війгіпуу 0+1 1 22:20.60 1:32.40
26 Емілія Йорданова 1+1 2 22:22.50 1:34.30
27 Каролін Хорхлер 1+1 2 22:22.50 1:34.30
28 Ольга Подчуфарова 3+2 5 22:28.30 1:40.10
29 Хільде Фенне 1+4 5 22:29.60 1:41.40
30 Марія Буковська 0+0 0 22:34.80 1:46.60
31 Анніка Кнолл 0+3 3 22:37.00 1:48.80
32 Алла Талкач 1+3 4 22:43.40 1:55.20
33 Ленка Шлехтова 1+0 1 22:44.30 1:56.10
34 Кім Адолфссон 2+0 2 22:50.90 2:02.70
35 Алла Гиленко 1+2 3 22:56.70 2:08.50
36 Фабієн Хартвегер 2+2 4 22:57.30 2:09.10
37 Ася Ліф 2+0 2 23:01.90 2:13.70
38 Флоріна-Йоана Кирстя 0+1 1 23:03.30 2:15.10
39 Санна Маркканен 2+1 3 23:08.80 2:20.60
40 Река Ференц 2+2 4 23:13.20 2:25.0
41 Сара Мьорфі 0+2 2 23:13.60 2:25.40
42 Ладіна Майєр-Руж 2+1 3 23:26.30 2:38.10
43 Жанна Юшкане 3+2 5 23:29.90 2:41.70
44 Анна Мака 1+3 4 23:30.20 2:42.0
45 Дафінка Коєва 1+2 3 23:38.00 2:49.80
46 Дарина Юркевич 2+3 5 24:00.30 3:12.10
47 Луція Шимова 2+1 3 24:23.10 3:34.90
48 Емма Ландер 1+3 4 24:24.10 3:35.90
49 Аня Єрзен 2+4 6 24:27.00 3:38.80
50 Леа Йоганідесова 2+3 5 24:27.60 3:39.40
51 Анна-Сведін Сунстроєм 2+3 5 24:32.40 3:44.20
52 Анна Хііденсало 1+2 3 24:42.10 3:53.90
53 Олександра Каменчіч 2+2 4 24:58.00 4:09.80
54 Наталія Перекопова 3+4 7 24:59.20 4:11.0
55 Лаура Тойванен 2+2 4 24:59.20 4:11.0
56 Андреа Горчікова 3+3 6 25:10.10 4:21.90
57 Анна Пушкарчикова 2+0 2 25:42.00 4:53.80
58 Амадея Тераз 1+4 5 26:44.10 5:55.90
59 Емма Лодж 2+3 5 26:46.60 5:58.40
60 Сніжана Боровчанін 3+3 6 29:12.70 8:24.50
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності