АК Киевэнерго бьет тревогу

Евро-2012 в столице может остаться без электроэнергии

Депутати Київради, відмовивши АК «Київенерго» у виділенні земельних ділянок для будівництва та реконструкції об'єктів для проведення Євро-2012, власноруч ставлять під загрозу стабільне енергозабезпечення столиці під час проведення Чемпіонату з футболу.
Одна підстанція, з урахуванням проектних робіт, будується близько півтора року. Таким чином, якщо земля не буде виділена до кінця цього року, будівництво деяких об'єктів можна і не розпочинати, адже ймовірність встигнути із введенням в експлуатацію до початку чемпіонату занадто мала. Своє реальне ставлення до розвитку міста депутати продемонстрували вже вдруге - минулого тижня під час сесії, вчора - на засіданні земельної комісії. Відмова у виділенні землі - наочна демонстрація рівня розуміння обранцями реальних потреб столиці.
Нагадаємо, через затягування бюрократичних процедур з боку міської влади АК «Київенерго» протягом останніх чотирьох років не мала можливості отримати відповідних дозволів на розробку документації для будівництва об'єктів для Євро-2012.
Незрозуміло яке відношення мають прямий обов'язок депутата розглядати питання по суті щодо виділення землі під будівництво об'єктів, які вкрай потрібні Києву, до запрошення поговорити про перебіг опалювального сезону в столиці.
Гучні заяви деяких депутатів Київради щодо Київенерго говорять про те, що вони слабо розуміють свої повноваження, а також статус та зону відповідальності енергокомпанії. Нагадаємо, що Київенерго - акціонерна компанія, контрольний пакет акцій якої належить державі в особі НАК ЕКУ (на відміну від комунальних підприємств, статутом яких передбачене повне підпорядкування місту). Тому запрошення на засідання Київради представників Компанії в жодному разі не може мати наказовий характер. У ситуації коли столиця знаходиться під загрозою припинення теплопостачання, через критично низький тиск подачі газу на ТЕЦ, присутність перших осіб Київенерго доречніша на робочому місці разом із фахівцями, а не на сцені серед депутатів.
Як відомо, в тому числі і всім депутатам Київради, з 2 листопада УМГ «Київтрансгаз» продовжує знижувати тиск газу для ТЕЦ Київенерго. Станом на 10 листопада температура теплоносія на ТЕЦ-5 становить 48˚С (від нормативного рівня 65 ˚С), на ТЕЦ-6 - 56 ˚С. Також, зниження тиску газу призвело до значного зменшення виробництва електроенергії. Ситуація наразі є критичною не тільки для комфорту споживачів, але й для стану обладнання та технічних режимів роботи складної енергосистеми. Причина такої ситуації теж відома депутатам - накопичення боргу за газ через спеціально занижені тарифи для споживачів.
Діяльність Компанії завжди відкрита та кожен депутат Київради у разі зацікавленості може без перешкод та оперативно отримати повну інформацію з питання, яке цікавить, в тому числі і щодо перебігу опалювального сезону.
Відносини між акціонерною компанією та містом давно потребують перегляду. Київенерго сподівається, що прогрес у співробітництві, який вже розпочався із Київською міською держадміністрацією, буде продовжено і з депутатами міської ради, але тільки у конструктивній формі.
Sport.ua
Источник Sport.ua
По теме:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Футбол | 01 мая 2024, 19:10 3

Молодой игрок отметился дебютным голом за первую команду

Комментарии