Хоффенхайм - Шальке онлайн трансляція
Прогноз користувачів
Хоффенхайм
Коефіцієнти на матч
Математичні прогнози
Статистика ставок
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 0.5 голів | 100% | 87% |
| Більше 1.5 голів | 93% | 80% |
| Більше 2.5 голів | 77% | 60% |
| Більше 3.5 голів | 50% | 37% |
| Більше 4.5 голів | 27% | 17% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 47% | 30% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 43% | 27% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 30% | 43% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Всього | 63% | 43% |
| Останні 5 | 40% | 20% |
| Вдома обидві заб'ють | 30% | 17% |
| В гостях обидві заб'ють | 33% | 27% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 57% | 40% |
| Обидві заб'ють і перемога | 23% | 23% |
| Обидві заб'ють і поразка | 23% | 10% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 27% | 17% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 20% | 10% |
| Поразки без забитих м'ячів | 17% | 33% |
| Безгольові матчі | 0% | 13% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 9.5 | 77% | 57% |
| Більше 10.5 | 70% | 47% |
| Більше 11.5 | 57% | 33% |
| Більше 12.5 | 37% | 27% |
| Більше 13.5 | 13% | 23% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 2.5 | 77% | 83% |
| Більше 3.5 | 67% | 57% |
| Більше 4.5 | 47% | 33% |
| Більше 5.5 | 23% | 20% |
| Більше 6.5 | 13% | 17% |
| Зіграно матчів | 25 | 22 |
| Більше 0.5 голів | 100% | 82% |
| Більше 1.5 голів | 92% | 77% |
| Більше 2.5 голів | 80% | 59% |
| Більше 3.5 голів | 52% | 36% |
| Більше 4.5 голів | 28% | 18% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 48% | 32% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 44% | 27% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 32% | 45% |
| Зіграно матчів | 25 | 22 |
| Всього | 68% | 45% |
| Останні 5 | 20% | 20% |
| Вдома обидві заб'ють | 32% | 23% |
| В гостях обидві заб'ють | 36% | 23% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 64% | 41% |
| Обидві заб'ють і перемога | 28% | 23% |
| Обидві заб'ють і поразка | 24% | 9% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 28% | 18% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 16% | 5% |
| Поразки без забитих м'ячів | 16% | 32% |
| Безгольові матчі | 0% | 18% |
| Зіграно матчів | 25 | 22 |
| Більше 9.5 | 72% | 64% |
| Більше 10.5 | 64% | 55% |
| Більше 11.5 | 48% | 36% |
| Більше 12.5 | 32% | 32% |
| Більше 13.5 | 4% | 27% |
| Зіграно матчів | 25 | 22 |
| Більше 2.5 | 76% | 82% |
| Більше 3.5 | 64% | 45% |
| Більше 4.5 | 44% | 27% |
| Більше 5.5 | 20% | 14% |
| Більше 6.5 | 12% | 14% |
Статистика особистих зустрічей (H2H)
Останні матчі Хоффенхайм
Останні матчі Шальке
Турнірна таблиця Хоффенхайм - Шальке
Чемпіонат Німеччини 2026/2027 Бундесліга
| № | Команда | Ігри | В | Н | П | З-П | Форма | Очки | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 |
|
Хоффенхайм | 8 | 3 | 0 | 5 | 14 - 16 | 08.11.26 20:30 Хоффенхайм - Шальке31.10.26 Вердер 2:0 Хоффенхайм25.10.26 Хоффенхайм 3:0 Баєр18.10.26 Боруссія М 1:2 Хоффенхайм10.10.26 Хоффенхайм 2:3 Гамбург20.09.26 Падерборн 3:1 Хоффенхайм | 9 |
| 17 Пониження в класі |
|
Шальке | 8 | 1 | 3 | 4 | 4 - 9 | 08.11.26 20:30 Хоффенхайм - Шальке31.10.26 Шальке 0:2 РБ Лейпциг24.10.26 Кельн 0:0 Шальке17.10.26 Шальке 0:1 Майнц11.10.26 Фрайбург 2:1 Шальке20.09.26 Шальке 0:0 Ельферсберг | 6 |
Графік зміни позицій команд по турах
Новини команд
1 листопада завершився 8-й тур чемпіонату Німеччини
Ніклас Фюллькруг забив у 7 матчах Бундесліги поспіль
Видовищний матч у Мюнхені
Шальке у матчі 1/16 фіналу програв команді Динамо Дрезден з рахунком 0:2
Мюнхенці та Боруссія Дортмунд лідирують у таблиці Бундесліги з 17 очками
Увечері 3 листопада відбулися матчі 4-го туру Ліги чемпіонів
Авторитетний наставник вважає, що результат поєдинку виявився несправедливим для української команди
Суперником гірників увечері 3 листопада стане португальський гранд
Відомий вітчизняний тренер вважає, що майбутній поєдинок буде ключовим для «гірників»
Каноніри скористалися осічкою містян та одноосібно очолили чемпіонат
Керманич СК «Полтава» Ігор Тимченко хоче карати гравців за невдачі
Замість Сергія Лесніка спонсором ЮКСА став Пабло Буено
Коефіцієнт 4134, якщо брати експресом