Олдхем Атлетік - Шеффілд Уенсдей онлайн трансляція
Прогноз користувачів
Олдхем Атлетік
Хто переможе?
Шеффілд Уенсдей
Коефіцієнти на матч
(21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри.
Результат матчу
Індекс надійності -
Високий
Подвійний шанс
Індекс надійності -
Високий
Тотал голів
Індекс надійності -
Середній
-
Більше 2.5
60%
-
Менше 2.5
40%
Обидві команди заб'ють
Індекс надійності -
Середній
Статистика ставок
| Зіграно матчів |
30 |
30 |
| Більше 0.5 голів |
97%
|
93%
|
| Більше 1.5 голів |
87%
|
77%
|
| Більше 2.5 голів |
67%
|
43%
|
| Більше 3.5 голів |
33%
|
20%
|
| Більше 4.5 голів |
17%
|
3%
|
| Більше 1.5 голів в 1-му |
40%
|
30%
|
| Відсоток забитих в обох таймах |
27%
|
3%
|
| Відсоток пропущених в обох таймах |
33%
|
37%
|
| Зіграно матчів |
30 |
30 |
| Всього |
63%
|
40%
|
| Останні 5 |
80%
|
40%
|
| Вдома обидві заб'ють |
17%
|
23%
|
| В гостях обидві заб'ють |
47%
|
17%
|
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів |
57%
|
30%
|
| Обидві заб'ють і перемога |
27%
|
3%
|
| Обидві заб'ють і поразка |
23%
|
23%
|
| Обидві заб'ють в першому таймі |
23%
|
10%
|
| Перемоги без пропущених м'ячів |
10%
|
3%
|
| Поразки без забитих м'ячів |
23%
|
50%
|
| Безгольові матчі |
3%
|
7%
|
| Зіграно матчів |
30 |
30 |
| Більше 9.5 |
27%
|
43%
|
| Більше 10.5 |
20%
|
30%
|
| Більше 11.5 |
13%
|
17%
|
| Більше 12.5 |
10%
|
13%
|
| Більше 13.5 |
7%
|
10%
|
| Зіграно матчів |
30 |
30 |
| Більше 2.5 |
30%
|
57%
|
| Більше 3.5 |
23%
|
33%
|
| Більше 4.5 |
13%
|
23%
|
| Більше 5.5 |
7%
|
10%
|
| Більше 6.5 |
3%
|
3%
|
| Зіграно матчів |
21 |
1 |
| Більше 0.5 голів |
100%
|
100%
|
| Більше 1.5 голів |
90%
|
100%
|
| Більше 2.5 голів |
71%
|
0%
|
| Більше 3.5 голів |
29%
|
0%
|
| Більше 4.5 голів |
14%
|
0%
|
| Більше 1.5 голів в 1-му |
43%
|
0%
|
| Відсоток забитих в обох таймах |
29%
|
0%
|
| Відсоток пропущених в обох таймах |
33%
|
100%
|
| Зіграно матчів |
21 |
1 |
| Всього |
76%
|
0%
|
| Останні 5 |
60%
|
0%
|
| Вдома обидві заб'ють |
19%
|
0%
|
| В гостях обидві заб'ють |
57%
|
0%
|
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів |
67%
|
0%
|
| Обидві заб'ють і перемога |
38%
|
0%
|
| Обидві заб'ють і поразка |
24%
|
0%
|
| Обидві заб'ють в першому таймі |
33%
|
0%
|
| Перемоги без пропущених м'ячів |
10%
|
0%
|
| Поразки без забитих м'ячів |
14%
|
100%
|
| Безгольові матчі |
0%
|
0%
|
| Зіграно матчів |
21 |
1 |
| Більше 9.5 |
38%
|
0%
|
| Більше 10.5 |
29%
|
0%
|
| Більше 11.5 |
19%
|
0%
|
| Більше 12.5 |
14%
|
0%
|
| Більше 13.5 |
10%
|
0%
|
| Зіграно матчів |
21 |
1 |
| Більше 2.5 |
33%
|
0%
|
| Більше 3.5 |
33%
|
0%
|
| Більше 4.5 |
19%
|
0%
|
| Більше 5.5 |
10%
|
0%
|
| Більше 6.5 |
5%
|
0%
|
2
Голів за матч
4
Голів за матч
100%
Голів більше 1.5
100%
Голів більше 2.5
100%
Голів більше 3.5
100%
Обидві забили
0%
Чистий рахунок
0%
Чистий рахунок
21:45
13.08.12
Кубок Англійської ліги
Олдхем Атлетік
2
:
4
Шеффілд Уенсдей
Останні матчі Олдхем Атлетік
Статистика для останніх
9
матчів
в основний час
13
Усього голів
1.3
Голів за матч
30%
Голів більше 1.5
20%
Голів більше 2.5
60%
Обидві забили
10%
Сухі матчі
19
Всього пропущено
1.9
Пропущено за матч
17:00
12.10.24
Кубок Англії
Олдхем Атлетік
4
:
2
Halifax
17:00
04.11.23
Кубок Англії
Ньюпорт Каунті
2
:
0
Олдхем Атлетік
17:00
14.10.23
Кубок Англії
Олтрінгем
0
:
1
Олдхем Атлетік
14:30
06.11.22
Кубок Англії
Рексхем
3
:
0
Олдхем Атлетік
Показати ще
Усі матчі
14
Усього голів
1.56
Голів за матч
44%
Голів більше 1.5
33%
Голів більше 2.5
56%
Обидві забили
22%
Сухі матчі
11
Всього пропущено
1.22
Пропущено за матч
17:00
12.10.24
Кубок Англії
Олдхем Атлетік
4
:
2
Halifax
17:00
15.10.22
Кубок Англії
Олдхем Атлетік
1
:
1
Честер Сіті
21:45
16.11.21
Кубок Англії
Олдхем Атлетік
1
:
2
Іпсвіч Таун
21:00
24.08.21
Кубок Англійської ліги
Олдхем Атлетік
0
:
0
Аккрінгтон Стенлі
21:45
10.08.21
Кубок Англійської ліги
Олдхем Атлетік
2
:
2
Транмере Роверс
17:00
05.09.20
Кубок Англійської ліги
Олдхем Атлетік
3
:
0
Карлайсл Юнайтед
17:00
30.11.19
Кубок Англії
Олдхем Атлетік
0
:
1
Бартон Альбіон
21:45
14.08.18
Кубок Англійської ліги
Олдхем Атлетік
0
:
2
Дербі Каунті
Показати ще
Усі матчі
9
Усього голів
0.9
Голів за матч
20%
Голів більше 1.5
0%
Голів більше 2.5
60%
Обидві забили
10%
Сухі матчі
19
Всього пропущено
1.9
Пропущено за матч
17:00
04.11.23
Кубок Англії
Ньюпорт Каунті
2
:
0
Олдхем Атлетік
17:00
14.10.23
Кубок Англії
Олтрінгем
0
:
1
Олдхем Атлетік
14:30
06.11.22
Кубок Англії
Рексхем
3
:
0
Олдхем Атлетік
21:45
18.10.22
Кубок Англії
Честер Сіті
2
:
2
Олдхем Атлетік
17:00
06.11.21
Кубок Англії
Іпсвіч Таун
1
:
1
Олдхем Атлетік
Показати ще
Усі матчі
15
Усього голів
1.5
Голів за матч
40%
Голів більше 1.5
20%
Голів більше 2.5
70%
Обидві забили
10%
Сухі матчі
17
Всього пропущено
1.7
Пропущено за матч
17:00
12.10.24
Кубок Англії
Олдхем Атлетік
4
:
2
Halifax
17:00
04.11.23
Кубок Англії
Ньюпорт Каунті
2
:
0
Олдхем Атлетік
17:00
14.10.23
Кубок Англії
Олтрінгем
0
:
1
Олдхем Атлетік
14:30
06.11.22
Кубок Англії
Рексхем
3
:
0
Олдхем Атлетік
21:45
18.10.22
Кубок Англії
Честер Сіті
2
:
2
Олдхем Атлетік
17:00
15.10.22
Кубок Англії
Олдхем Атлетік
1
:
1
Честер Сіті
Показати ще
Усі матчі
9
Усього голів
1.8
Голів за матч
40%
Голів більше 1.5
40%
Голів більше 2.5
80%
Обидві забили
0%
Сухі матчі
7
Всього пропущено
1.4
Пропущено за матч
17:00
12.10.24
Кубок Англії
Олдхем Атлетік
4
:
2
Halifax
17:00
15.10.22
Кубок Англії
Олдхем Атлетік
1
:
1
Честер Сіті
21:45
16.11.21
Кубок Англії
Олдхем Атлетік
1
:
2
Іпсвіч Таун
17:00
30.11.19
Кубок Англії
Олдхем Атлетік
0
:
1
Бартон Альбіон
Усі матчі
11
Усього голів
1.1
Голів за матч
30%
Голів більше 1.5
0%
Голів більше 2.5
70%
Обидві забили
10%
Сухі матчі
19
Всього пропущено
1.9
Пропущено за матч
17:00
04.11.23
Кубок Англії
Ньюпорт Каунті
2
:
0
Олдхем Атлетік
17:00
14.10.23
Кубок Англії
Олтрінгем
0
:
1
Олдхем Атлетік
14:30
06.11.22
Кубок Англії
Рексхем
3
:
0
Олдхем Атлетік
21:45
18.10.22
Кубок Англії
Честер Сіті
2
:
2
Олдхем Атлетік
17:00
06.11.21
Кубок Англії
Іпсвіч Таун
1
:
1
Олдхем Атлетік
17:00
09.01.21
Кубок Англії
Борнмут
4
:
1
Олдхем Атлетік
17:00
28.11.20
Кубок Англії
Бредфорд Сіті
1
:
2
Олдхем Атлетік
Показати ще
Усі матчі
Останні матчі Шеффілд Уенсдей
Статистика для останніх
10
матчів
в основний час
7
Усього голів
0.7
Голів за матч
10%
Голів більше 1.5
0%
Голів більше 2.5
50%
Обидві забили
20%
Сухі матчі
15
Всього пропущено
1.5
Пропущено за матч
8
Усього голів
0.8
Голів за матч
10%
Голів більше 1.5
0%
Голів більше 2.5
60%
Обидві забили
10%
Сухі матчі
14
Всього пропущено
1.4
Пропущено за матч
4
Усього голів
0.4
Голів за матч
0%
Голів більше 1.5
0%
Голів більше 2.5
40%
Обидві забили
10%
Сухі матчі
21
Всього пропущено
2.1
Пропущено за матч
7
Усього голів
0.7
Голів за матч
10%
Голів більше 1.5
0%
Голів більше 2.5
60%
Обидві забили
10%
Сухі матчі
16
Всього пропущено
1.6
Пропущено за матч
7
Усього голів
0.7
Голів за матч
10%
Голів більше 1.5
0%
Голів більше 2.5
60%
Обидві забили
0%
Сухі матчі
15
Всього пропущено
1.5
Пропущено за матч
4
Усього голів
0.4
Голів за матч
0%
Голів більше 1.5
0%
Голів більше 2.5
40%
Обидві забили
10%
Сухі матчі
21
Всього пропущено
2.1
Пропущено за матч
Новини команд
|
26 серпня 2026, 08:09
Дивіться відеоогляд поєдинків першого ігрового дня другого раунду
|
26 серпня 2026, 00:12
На стадії 1/32 фіналу у боротьбу вступили 11 клубів АПЛ
|
25 серпня 2026, 20:40
У боротьбу вступають 11 клубів АПЛ, які не беруть участь в єврокубках
|
21 серпня 2026, 11:59
Кіран Моррісон орендований «Шеффілдом Венсдей»
|
10 серпня 2026, 21:32
У боротьбу вступлять 11 клубів АПЛ, які не беруть участь в єврокубках