Вестерло - Шарлеруа онлайн трансляція
Прогноз користувачів
Вестерло
Коефіцієнти на матч
Математичні прогнози
Статистика ставок
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 0.5 голів | 93% | 97% |
| Більше 1.5 голів | 83% | 73% |
| Більше 2.5 голів | 60% | 47% |
| Більше 3.5 голів | 40% | 30% |
| Більше 4.5 голів | 27% | 20% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 47% | 33% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 37% | 27% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 30% | 27% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Всього | 50% | 50% |
| Останні 5 | 60% | 40% |
| Вдома обидві заб'ють | 37% | 33% |
| В гостях обидві заб'ють | 13% | 17% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 47% | 43% |
| Обидві заб'ють і перемога | 13% | 17% |
| Обидві заб'ють і поразка | 23% | 23% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 23% | 27% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 30% | 30% |
| Поразки без забитих м'ячів | 13% | 17% |
| Безгольові матчі | 7% | 3% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 9.5 | 53% | 63% |
| Більше 10.5 | 37% | 50% |
| Більше 11.5 | 30% | 37% |
| Більше 12.5 | 17% | 30% |
| Більше 13.5 | 10% | 23% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 2.5 | 80% | 67% |
| Більше 3.5 | 57% | 50% |
| Більше 4.5 | 40% | 27% |
| Більше 5.5 | 20% | 13% |
| Більше 6.5 | 3% | 10% |
| Зіграно матчів | 29 | 27 |
| Більше 0.5 голів | 93% | 100% |
| Більше 1.5 голів | 83% | 78% |
| Більше 2.5 голів | 62% | 48% |
| Більше 3.5 голів | 41% | 30% |
| Більше 4.5 голів | 28% | 19% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 48% | 33% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 34% | 30% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 31% | 26% |
| Зіграно матчів | 29 | 27 |
| Всього | 52% | 52% |
| Останні 5 | 60% | 40% |
| Вдома обидві заб'ють | 38% | 37% |
| В гостях обидві заб'ють | 14% | 15% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 48% | 44% |
| Обидві заб'ють і перемога | 14% | 19% |
| Обидві заб'ють і поразка | 24% | 22% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 24% | 26% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 28% | 30% |
| Поразки без забитих м'ячів | 14% | 19% |
| Безгольові матчі | 7% | 0% |
| Зіграно матчів | 29 | 27 |
| Більше 9.5 | 52% | 67% |
| Більше 10.5 | 34% | 52% |
| Більше 11.5 | 28% | 41% |
| Більше 12.5 | 17% | 33% |
| Більше 13.5 | 10% | 26% |
| Зіграно матчів | 29 | 27 |
| Більше 2.5 | 83% | 67% |
| Більше 3.5 | 59% | 48% |
| Більше 4.5 | 41% | 26% |
| Більше 5.5 | 21% | 11% |
| Більше 6.5 | 3% | 7% |
Статистика особистих зустрічей (H2H)
Останні матчі Вестерло
Останні матчі Шарлеруа
Турнірна таблиця Вестерло - Шарлеруа
Чемпіонат Бельгії 2026/2027 Ліга Жупіле
| № | Команда | Ігри | В | Н | П | З-П | Форма | Очки | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 Кваліфікація Ліги Конференцій УЄФА |
|
Шарлеруа | 10 | 8 | 0 | 2 | 21 - 12 | 07.11.26 17:00 Вестерло - Шарлеруа01.11.26 Шарлеруа 5:2 Ла Лув'єр24.10.26 Антверпен 3:0 Шарлеруа11.10.26 Стандард 0:1 Шарлеруа19.09.26 Шарлеруа 3:2 Серкль Брюгге13.09.26 Зюлте-Варегем 0:1 Шарлеруа | 24 |
| 9 |
|
Вестерло | 10 | 4 | 2 | 4 | 25 - 25 | 07.11.26 17:00 Вестерло - Шарлеруа31.10.26 Андерлехт 4:1 Вестерло24.10.26 Вестерло 4:4 Беверен11.10.26 Вестерло 5:1 Антверпен20.09.26 Сент-Трюйден 0:2 Вестерло12.09.26 Вестерло 4:2 Стандард | 14 |
Графік зміни позицій команд по турах
30 жовтня – 1 листопада пройшли матчі 10-го туру Про-ліги
Відбулися червгові поєдинки 9-го туру Ліги Жупіле
Відбулися 16 матчів національного Кубка в Бельгії
Відбулися матчі 8-го туру бельгійської ліги
У неділю, 20 вересня, відбулися чотири матчі сьомого туру чемпіонату Бельгії
Олексій Сливченко – про події 12-го туру еліт-ліги українського футболу, які не можна пропустити
Дербі Кракова між «Віслою» і «Краковією» має дуже дурну славу
Головний тренер «Полісся» проаналізував гру з «Вересом»
Шандрук знайшов позитив у поразці від «Полісся» та назвав, чого бракує «Вересу»
Формула-1 повертається на легендарний автодром Інтерлагос
Матчі 10-го туру чемпіонату Англії відбудуться 6-8 листопада
Житомирська команда обіграла Верес, а Оболонь та Лівий Берег зіграли внічию
Матчі 12-го туру чемпіонату Іспанії пройдуть 6-8 листопада