Майнц - Баварія онлайн трансляція
Прогноз користувачів
Майнц
Коефіцієнти на матч
Математичні прогнози
Статистика ставок
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 0.5 голів | 93% | 97% |
| Більше 1.5 голів | 87% | 93% |
| Більше 2.5 голів | 57% | 83% |
| Більше 3.5 голів | 43% | 70% |
| Більше 4.5 голів | 23% | 53% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 53% | 50% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 37% | 63% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 27% | 20% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Всього | 53% | 70% |
| Останні 5 | 60% | 80% |
| Вдома обидві заб'ють | 30% | 37% |
| В гостях обидві заб'ють | 23% | 33% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 43% | 67% |
| Обидві заб'ють і перемога | 20% | 47% |
| Обидві заб'ють і поразка | 20% | 3% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 20% | 27% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 27% | 27% |
| Поразки без забитих м'ячів | 13% | 0% |
| Безгольові матчі | 7% | 3% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 9.5 | 50% | 57% |
| Більше 10.5 | 37% | 50% |
| Більше 11.5 | 30% | 37% |
| Більше 12.5 | 20% | 30% |
| Більше 13.5 | 13% | 20% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 2.5 | 80% | 63% |
| Більше 3.5 | 57% | 37% |
| Більше 4.5 | 30% | 23% |
| Більше 5.5 | 13% | 13% |
| Більше 6.5 | 13% | 7% |
| Зіграно матчів | 24 | 9 |
| Більше 0.5 голів | 96% | 100% |
| Більше 1.5 голів | 88% | 100% |
| Більше 2.5 голів | 63% | 78% |
| Більше 3.5 голів | 46% | 67% |
| Більше 4.5 голів | 25% | 56% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 54% | 44% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 42% | 56% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 29% | 33% |
| Зіграно матчів | 24 | 9 |
| Всього | 67% | 78% |
| Останні 5 | 60% | 20% |
| Вдома обидві заб'ють | 38% | 44% |
| В гостях обидві заб'ють | 29% | 33% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 54% | 67% |
| Обидві заб'ють і перемога | 25% | 33% |
| Обидві заб'ють і поразка | 25% | 11% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 25% | 33% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 21% | 22% |
| Поразки без забитих м'ячів | 8% | 0% |
| Безгольові матчі | 4% | 0% |
| Зіграно матчів | 24 | 9 |
| Більше 9.5 | 50% | 33% |
| Більше 10.5 | 33% | 33% |
| Більше 11.5 | 29% | 22% |
| Більше 12.5 | 25% | 22% |
| Більше 13.5 | 17% | 22% |
| Зіграно матчів | 24 | 9 |
| Більше 2.5 | 83% | 67% |
| Більше 3.5 | 54% | 44% |
| Більше 4.5 | 25% | 44% |
| Більше 5.5 | 8% | 33% |
| Більше 6.5 | 8% | 22% |
Статистика особистих зустрічей (H2H)
Останні матчі Майнц
Останні матчі Баварія
| № | Команда | Ігри | В | Н | П | З-П | Форма | Очки | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 Ліга чемпіонів |
|
Баварія | 8 | 5 | 3 | 0 | 27 - 8 | 07.11.26 16:30 Майнц - Баварія31.10.26 Баварія 2:2 Боруссія Д25.10.26 Фрайбург 1:3 Баварія17.10.26 Баварія 6:1 РБ Лейпциг10.10.26 Аугсбург 2:2 Баварія18.09.26 Баварія 7:0 Уніон Берлін | 18 |
| 9 |
|
Майнц | 8 | 3 | 1 | 4 | 17 - 17 | 07.11.26 16:30 Майнц - Баварія30.10.26 Ельферсберг 4:1 Майнц24.10.26 Майнц 2:3 Вердер17.10.26 Шальке 0:1 Майнц10.10.26 Майнц 3:4 Баєр19.09.26 Боруссія М 3:4 Майнц | 10 |
Графік зміни позицій команд по турах
Увечері 3 листопада відбулися матчі 4-го туру Ліги чемпіонів
Дивіться відеоогляд поєдинку Ліги чемпіонів
Мюнхенці здобули впевнену перемогу
Конрад забив на 74-й хвилині після передачі Гаррі Кейна
Забитий м'яч стався на 53-й хвилині
Увечері 3 листопада відбулися матчі 4-го туру Ліги чемпіонів
Авторитетний наставник вважає, що результат поєдинку виявився несправедливим для української команди
Суперником гірників увечері 3 листопада стане португальський гранд
Відомий вітчизняний тренер вважає, що майбутній поєдинок буде ключовим для «гірників»
Каноніри скористалися осічкою містян та одноосібно очолили чемпіонат
Керманич СК «Полтава» Ігор Тимченко хоче карати гравців за невдачі
Замість Сергія Лесніка спонсором ЮКСА став Пабло Буено
Коефіцієнт 4134, якщо брати експресом