Тулуза - Страсбург онлайн трансляція
Прогноз користувачів
Тулуза
Коефіцієнти на матч
Математичні прогнози
Статистика ставок
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 0.5 голів | 93% | 93% |
| Більше 1.5 голів | 73% | 87% |
| Більше 2.5 голів | 57% | 67% |
| Більше 3.5 голів | 40% | 37% |
| Більше 4.5 голів | 17% | 17% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 47% | 33% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 27% | 23% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 23% | 33% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Всього | 53% | 67% |
| Останні 5 | 40% | 80% |
| Вдома обидві заб'ють | 17% | 37% |
| В гостях обидві заб'ють | 37% | 30% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 47% | 53% |
| Обидві заб'ють і перемога | 17% | 37% |
| Обидві заб'ють і поразка | 13% | 13% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 23% | 20% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 13% | 3% |
| Поразки без забитих м'ячів | 27% | 23% |
| Безгольові матчі | 7% | 7% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 9.5 | 33% | 50% |
| Більше 10.5 | 27% | 37% |
| Більше 11.5 | 17% | 20% |
| Більше 12.5 | 17% | 10% |
| Більше 13.5 | 10% | 10% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 2.5 | 83% | 73% |
| Більше 3.5 | 53% | 57% |
| Більше 4.5 | 40% | 33% |
| Більше 5.5 | 20% | 13% |
| Більше 6.5 | 10% | 7% |
| Зіграно матчів | 26 | 22 |
| Більше 0.5 голів | 92% | 91% |
| Більше 1.5 голів | 73% | 91% |
| Більше 2.5 голів | 58% | 77% |
| Більше 3.5 голів | 38% | 45% |
| Більше 4.5 голів | 15% | 23% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 46% | 36% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 19% | 23% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 19% | 45% |
| Зіграно матчів | 26 | 22 |
| Всього | 50% | 77% |
| Останні 5 | 40% | 80% |
| Вдома обидві заб'ють | 19% | 41% |
| В гостях обидві заб'ють | 31% | 36% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 46% | 64% |
| Обидві заб'ють і перемога | 19% | 41% |
| Обидві заб'ють і поразка | 12% | 18% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 19% | 27% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 12% | 0% |
| Поразки без забитих м'ячів | 31% | 14% |
| Безгольові матчі | 8% | 9% |
| Зіграно матчів | 26 | 22 |
| Більше 9.5 | 35% | 41% |
| Більше 10.5 | 31% | 27% |
| Більше 11.5 | 19% | 14% |
| Більше 12.5 | 19% | 14% |
| Більше 13.5 | 12% | 14% |
| Зіграно матчів | 26 | 22 |
| Більше 2.5 | 88% | 64% |
| Більше 3.5 | 58% | 50% |
| Більше 4.5 | 42% | 18% |
| Більше 5.5 | 19% | 9% |
| Більше 6.5 | 8% | 0% |
Статистика особистих зустрічей (H2H)
Останні матчі Тулуза
Останні матчі Страсбург
| № | Команда | Ігри | В | Н | П | З-П | Форма | Очки | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 |
|
Тулуза | 9 | 2 | 4 | 3 | 12 - 13 | 06.11.26 21:45 Тулуза - Страсбург01.11.26 Марсель 2:0 Тулуза25.10.26 Тулуза 0:0 Труа16.10.26 Ле-Ман 0:3 Тулуза10.10.26 Монако 2:2 Тулуза19.09.26 Тулуза 3:2 Гавр | 10 |
| 13 |
|
Страсбург | 9 | 3 | 1 | 5 | 17 - 19 | 06.11.26 21:45 Тулуза - Страсбург01.11.26 Страсбург 5:1 Осер25.10.26 Ренн 3:0 Страсбург17.10.26 Страсбург 1:3 ПСЖ11.10.26 Ніцца 2:1 Страсбург19.09.26 ФК Париж 2:1 Страсбург | 10 |
Графік зміни позицій команд по турах
Паризький клуб знищив «Гавр» у матчі дев'ятого туру і зберіг перше місце
1 листопада відбулось чотири поєдинки 9-го туру Ліги 1
До вашої уваги результати матчів восьмого туру
Захисник збірної України допоміг паризькому клубу здолати «Страсбург»
1Захисник збірної України забив гол за ПСЖ у матчі сьомого туру проти «Страсбурга»
Що пішло не так у німецького чемпіона та чому це для нього на краще?
Суперником гірників увечері 3 листопада стане португальський гранд
Відомий вітчизняний тренер вважає, що майбутній поєдинок буде ключовим для «гірників»
Каноніри скористалися осічкою містян та одноосібно очолили чемпіонат
Керманич СК «Полтава» Ігор Тимченко хоче карати гравців за невдачі
Замість Сергія Лесніка спонсором ЮКСА став Пабло Буено
Коефіцієнт 4134, якщо брати експресом
Sport.ua виділяє футболістів, які виявили найкращі свої якості у черговому турі чемпіонату