Панатінаїкос - ЦСКА Софія онлайн трансляція
Прогноз користувачів
Панатінаїкос
Коефіцієнти на матч
Математичні прогнози
Статистика ставок
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 0.5 голів | 90% | 80% |
| Більше 1.5 голів | 70% | 70% |
| Більше 2.5 голів | 53% | 43% |
| Більше 3.5 голів | 27% | 27% |
| Більше 4.5 голів | 7% | 13% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 33% | 23% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 33% | 23% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 7% | 33% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Всього | 50% | 30% |
| Останні 5 | 60% | 60% |
| Вдома обидві заб'ють | 30% | 17% |
| В гостях обидві заб'ють | 20% | 13% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 47% | 27% |
| Обидві заб'ють і перемога | 33% | 10% |
| Обидві заб'ють і поразка | 3% | 13% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 7% | 13% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 27% | 17% |
| Поразки без забитих м'ячів | 13% | 33% |
| Безгольові матчі | 10% | 20% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 9.5 | 47% | 57% |
| Більше 10.5 | 37% | 47% |
| Більше 11.5 | 27% | 37% |
| Більше 12.5 | 13% | 23% |
| Більше 13.5 | 10% | 13% |
| Зіграно матчів | 30 | 30 |
| Більше 2.5 | 73% | 73% |
| Більше 3.5 | 57% | 67% |
| Більше 4.5 | 37% | 53% |
| Більше 5.5 | 33% | 47% |
| Більше 6.5 | 20% | 33% |
| Зіграно матчів | 8 | 22 |
| Більше 0.5 голів | 100% | 82% |
| Більше 1.5 голів | 100% | 68% |
| Більше 2.5 голів | 88% | 36% |
| Більше 3.5 голів | 38% | 27% |
| Більше 4.5 голів | 13% | 14% |
| Більше 1.5 голів в 1-му | 38% | 23% |
| Відсоток забитих в обох таймах | 50% | 23% |
| Відсоток пропущених в обох таймах | 13% | 27% |
| Зіграно матчів | 8 | 22 |
| Всього | 100% | 27% |
| Останні 5 | 20% | 40% |
| Вдома обидві заб'ють | 50% | 14% |
| В гостях обидві заб'ють | 50% | 14% |
| Обидві заб'ють і більше 2.5 голів | 88% | 23% |
| Обидві заб'ють і перемога | 63% | 5% |
| Обидві заб'ють і поразка | 0% | 14% |
| Обидві заб'ють в першому таймі | 25% | 14% |
| Перемоги без пропущених м'ячів | 0% | 18% |
| Поразки без забитих м'ячів | 0% | 36% |
| Безгольові матчі | 0% | 18% |
| Зіграно матчів | 8 | 22 |
| Більше 9.5 | 63% | 59% |
| Більше 10.5 | 63% | 45% |
| Більше 11.5 | 38% | 41% |
| Більше 12.5 | 38% | 27% |
| Більше 13.5 | 25% | 14% |
| Зіграно матчів | 8 | 22 |
| Більше 2.5 | 75% | 68% |
| Більше 3.5 | 50% | 64% |
| Більше 4.5 | 13% | 55% |
| Більше 5.5 | 13% | 50% |
| Більше 6.5 | 13% | 36% |
Статистика особистих зустрічей (H2H)
Останні матчі Панатінаїкос
Останні матчі ЦСКА Софія
Турнірна таблиця Панатінаїкос - ЦСКА Софія
Ліга конференцій 2026/2027 Етап ліги
| № | Команда | Ігри | В | Н | П | З-П | Форма | Очки | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 Вихід в плей-оф (1/8 фіналу) |
|
Панатінаїкос | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 - 2 | 05.11.26 22:00 Панатінаїкос - ЦСКА Софія22.10.26 Кайрат 1:5 Панатінаїкос15.10.26 Панатінаїкос 2:1 Борац Баня-Лука | 6 |
| 23 Вихід в плей-оф (1/16 фіналу) |
|
ЦСКА Софія | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 - 4 | 05.11.26 22:00 Панатінаїкос - ЦСКА Софія22.10.26 Нордшелланд 2:2 ЦСКА Софія15.10.26 ЦСКА Софія 1:2 Монако | 1 |
Новини команд
Клуб вінгера збірної України не зумів відібрати очки в поєдинку проти «Панатінаїкоса»
Увечері 22 жовтня відбулися поєдинки третього за силою єврокубку
Увечері 22 жовтня відбуваються матчі 2-го туру третього за силою єврокубка
Дивіться увечері 22 жовтня поєдинки 2-го туру третього за силою євротурніру
Грецький клуб познущався над суперником у Лізі конференцій 2026/27 (5:1)
Увечері 3 листопада відбулися матчі 4-го туру Ліги чемпіонів
Авторитетний наставник вважає, що результат поєдинку виявився несправедливим для української команди
Суперником гірників увечері 3 листопада стане португальський гранд
Відомий вітчизняний тренер вважає, що майбутній поєдинок буде ключовим для «гірників»
Каноніри скористалися осічкою містян та одноосібно очолили чемпіонат
Керманич СК «Полтава» Ігор Тимченко хоче карати гравців за невдачі
Замість Сергія Лесніка спонсором ЮКСА став Пабло Буено
Коефіцієнт 4134, якщо брати експресом